Knihy
E-knihy

Manažment ľudských zdrojov a organizačné správanie

IRIS, 2004
Vydavateľstvo
IRIS, 2004

Prístup a orientácia k spracovanej monografii vychádza z cieľa poskytnúť nevyhnutný rozsah poznatkov k manažmentu ľudských zdrojov a organizačnému správaniu sa manažérov a pracovníkov organizácie.

Čítaj viac

8,25 €

Bežná cena Bežne 8,27 €

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

8,25 €

Viac o knihe

Prístup a orientácia k spracovanej monografii vychádza z cieľa poskytnúť nevyhnutný rozsah poznatkov k manažmentu ľudských zdrojov a organizačnému správaniu sa manažérov a pracovníkov organizácie. Nadväzuje na všeobecnú ekonomickú teóriu, hospodársku a sociálnu politiku. Jednotlivé tematické oblasti vychádzajú z poznatkov manažmentu, teórie riadenia, z poznatkov psychológie a sociológie so zámerom vyváženou mierou integrovať do manažmentu poznatky týchto vedných disciplín.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Manažment ľudských zdrojov a organizačné správanie - Július Alexy, Július Boroš, Rudolf Sivák
Daňový sprievodca 2019 -
15,07 €
Ušetríte 1,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Hmotnosť
450 g
Rok vydania
2004
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
IRIS
Rozmer
150×210 mm
ISBN
8089018599
Naše katalógové číslo
16374

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

12 hodnotení

10
0
0
0
2

wildstorm
26.1.2009
Najhoršia kniha (skriptum), akú som kedy čítala
S touto knihou som sa stretla v súvislosti štúdia o trhu práce a manažmente ľudských zdrojov. Knihou som sa musela doslova prehrýzať, pretože bola písaná komplikovane, často nezrozumiteľne. V knihe je veľa preklepov, skladby vety sú nesprávne a nezmyselné. Dosť často som musela jednu vetu prečítať aj viackrát, aby som pochopila jej význam. Pre ilustráciu prikladám dva z príliš veľa príkladov:

str. 114 - veľajšia veta v novej vete "...Snaží sa vypracovať optimálne metódy, formy a prostriedky na zhromažďovanie, ukladanie, vyhľadávanie, zobrazenie a spracovanie informácií bez vzťahu k technickému prostriedku, na ktorom spracovanie prebieha. Ďalej bez ohľadu na oblasť, kde informácie vznikajú a kde sa budú informácie používať."

str. 210 nedokončená veta: "V súlade s trojzložkovým modelom postojov, ktorý zahŕňa zložku inovačnú (vyjadruje predovšetkým emocionálno - citové vzťahy k predmetu postoja) zložku kongitívnu (vyjadruje stupeň poznania, vedomostí o predmete postoja) zložku behavionárnu, konatívnu (vyjadruje tendenciu konať v súlade s existujúcim postojom)." O tom, že za zátvorkami chýbajú čiarky ani nechcem hovoriť. Ďalej v danej publikácii je veľa zbytočných odrážok, čo zbytočne pletie čitateľa.
To je len pár vecí, ku ktorým mám výhrady, ostatné nech posúdia ostatní. V každom prípade ostávam v úžase, ako mohla prejsť kniha korektúrou a byť v súčasnej podobe vydaná.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Manažment ľudských zdrojov a organizačné správanie - Július Alexy, Július Boroš, Rudolf Sivák
Daňový sprievodca 2019 -
15,07 €
Ušetríte 1,20 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia