Knihy
E-knihy

Zoštíhľovacia diéta

Rýchle chudnutie

Plat4M Books, 2013
Vydavateľstvo
Plat4M Books, 2013

Vedeli ste, že rýchle diéty patria k najčastejšie využívaným spôsobom chudnutia a tešia sa veľkej obľube? Výskumy uvádzajú, že viac ako 66 percent žien pri úprave svojej hmotnosti dodržiava krátkodobé diéty...

Čítaj viac

4,74 €

Bežná cena Bežne 4,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Schudnite za 3, 5 alebo 7 dní

Vedeli ste, že rýchle diéty patria k najčastejšie využívaným spôsobom chudnutia a tešia sa veľkej obľube? Výskumy uvádzajú, že viac ako 66 percent žien pri úprave svojej hmotnosti dodržiava krátkodobé diéty. Ide obyčajne o nulové, tekuté a jednostranné diéty alebo diéty s vylúčením tukov a sacharidov. Keďže tieto diéty telu nedodajú potrebné živiny, ich účinky sú často diskutabilné a výsledky neisté.
Pre tých, čo chcú rýchlo zoštíhlieť a lepšie sa cítiť, a očakávajú, že diéta bude účinná, bezpečná a bez jo-jo efektu, sme pripravili zoštíhľovaciu diétu na tri, päť a sedem dní.
Zoštíhľovacia diéta je nízkoenergetická, so zastúpením všetkých potrebných živín. Telu dodá málo energie, ale zato všetky živiny, bielkoviny, sacharidy, tuky, vitamíny a dostatok vlákniny. Je chutná, pestrá, nenáročná na prípravu a zložená z potravín s nízkou energetickou hustotou, vysokým podielom vody a nízkym glykemickým indexom. Odľahčí trávenie a dodá vitalitu. Je vhodná v čase, keď chcete rýchlo napraviť stravovacie chyby po „období hojnosti“, keď ste jedli viac, ako bolo vhodné. Ale aj vtedy, keď sa chcete rýchlo dostať do formy, napríklad po zime, pred dovolenkou alebo keď cítite, že šaty vám začínajú byť priúzke.

Diéta je predpísaná na určitý počet dní, a tak je potrebné ju aj dodržiavať! Jej účinok podporí cvičenie, ktoré sme pre vás pripravili v konkrétnom cvičebnom pláne a cvičebnej sérii. Kniha obsahuje rady a odporúčania čo robiť a ako sa stravovať po ukončení diéty.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zoštíhľovacia diéta - Katarína Skybová
Oddelená strava: Recepty a diéty - Katarína Horáková
9,73 €
Ušetríte 0,25 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
96
Hmotnosť
120 g
Rok vydania
2013
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Plat4M Books
Rozmer
105×175 mm
ISBN
9788089642069
Naše katalógové číslo
162586

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

5 hodnotení

3
1
1
0
0

Erika
10.8.2014
Lahke a jednoduche na pripravu
Knihu som kupila v podstate hlavne ako inspiraciu na zdrave jedla. Recepty v nej su jednoduche, rychle a chutia dobre. Vyuziva tradicne suroviny bezne dostupne aj v nasich zemepisnych koncinach.
Čítaj viac
ingrid
2.3.2014
Názor čitateľa
výborná publikácia pomohla mi s úpravou mojej hmotnosti
Čítaj viac

PhDr. Mgr. Katarína Skybová je absolventkou študijného odboru špeciálna a liečebná pedagogika na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Trnave. V roku 1992 založila špecializované pracovisko Inštitút redukcie a prevencie nadváhy kompliment®, zamerané na redukciu telesnej hmotnosti a udržanie štíhlej línie. Pod jej vedením pôsobí v súčasnosti vo svojich pobočkách na Slovensku, v Bratislave, Trenčíne, Košiciach a v Českej republike. Kompliment® poskytuje služby pre chudnutie a redukciu nadváhy, formovanie postavy, kontrolu telesnej hmotnosti a aktívny životný štýl. Poskytuje poradenstvo v oblasti podpory zdravého životného štýlu. Služby inštitútu sú určené ľuďom, ktorí chcú byť zdraví a štíhli. Programy kompliment® sú vhodné aj pre klientov so zdravotnými obmedzeniami. Cieľom programov je dosiahnuť zmenu stravovacích a pohybových návykov klientov, znížiť ich telesnú hmotnosť, zvýšiť ich fyzickú kondíciu, zlepšiť a udržať telesné a psychické zdravie. Súčasťou programov je edukácia v oblasti výživy a pohybu. Katarína Skybová poznatky zo svojej práce i úspech klientov, ktoré dosiahli pri znižovaní telesnej hmotnosti, pravidelne popularizuje v rôznych časopisoch a novinách, mimo iné v Modernej žene, VitaFite a Špeciáloch Modernej ženy. V roku 2002 napísala vo vydavateľstve Ikar publikáciu Stále štíhla.

Čítaj viac

Vydavateľstvo Plat4M Books vzniklo v apríli roku 2012 a prevzalo všetky aktivity knižnej sekcie digitálnej agentúry Plat4M. Vydavateľská aktivita Plat4M Books je pokračovateľom publikačnej tradície vydavateľstiev Semic Media, Foxi a Metro Media, ktoré v rokoch 1998 až 2010 priniesli na slovenský, český a maďarský trh viac ako 150 knižných titulov s celkovým predajom vyše tri milióny výtlačkov. Patria sem knihy, ktoré vyšli aj v desiatich dotlačiach a v státisícových nákladoch ako napríklad Oddelená strava, Detoxikácia organizmu, Monitor zdravia alebo Varíme s Podravkou.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zoštíhľovacia diéta - Katarína Skybová
Oddelená strava: Recepty a diéty - Katarína Horáková
9,73 €
Ušetríte 0,25 €

„Spisovateľ je človek, ktorému nestačia knihy tých druhých.“

Shaw G.b.