Knihy
E-knihy

Všetko je také, aké má byť

Ako uzdraviť svoje telo pomocou medicíny, pozitívnych tvrdení a intuície

Gardenia, 2014
Vydavateľstvo
Gardenia, 2014

Louise L. Hayová ponúka na tieto otázky odpovede prostredníctvom svojich úžasných metód už viac ako 30 rokov. Milióny ľudí si osvojili pozitívny prístup k životu a pomocou jej teórie pozitívnych tvrdení vykročili na cestu k uzdraveniu...

Čítaj viac

9,88 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Louise L. Hayová ponúka na tieto otázky odpovede prostredníctvom svojich úžasných metód už viac ako 30 rokov. Milióny ľudí si osvojili pozitívny prístup k životu a pomocou jej teórie pozitívnych tvrdení vykročili na cestu k uzdraveniu. Ale až v tejto knihe máme jedinečnú možnosť spoznať vedecké pozadie týchto techník. V knihe Všetko je také, aké má byť lekárka Mona Lisa Schulzová, ktorá uplatňuje pri liečbe modernú medicínu, ale aj intuíciu, skúma uplatnenie pozitívnych tvrdení v praxi pomocou vedeckých metód a posúva tak tento druh liečenia do novej roviny.

Pomocou tejto knihy...
 • sa naučíte naladiť sa na hlas vašej intuície
 • spoznáte nové pozitívne tvrdenia a dozviete sa, ako ich používať pri liečbe vašich konkrétnych ochorení
 • zistíte, aké máte emocionálne bloky a ako ich odstrániť, aby ste zbavili ich nepriaznivého pôsobenia na vaše telo
 • objavíte spôsob, ako skombinovať to najlepšie z modernej medicíny s naturálnou medicínou
 • oboznámite sa s inšpirujúcimi príbehmi ľudí, ktorých trápili rôzne ochorenia, a spoznáte, aké lekárske rady z psychickej a fyzickej oblasti im pomohli uzdraviť sa.

 • Stanete sa majstrami v používaní pozitívnych tvrdení a po prebudení svojej intuície a s využitím najnovších poznatkov lekárskej vedy budete mať k dispozícii nástroje na utvorenie a udržanie optimálneho zdravia aj pohody a pochopíte hlboký zmysel tvrdenia, ktoré Louise vždy vraví: „Všetko je také, aké má byť.“
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Všetko je také, aké má byť - Louise L. Hay, Mona Lisa Schulz
  Môžete si vytvoriť úžasný život - Louise L. Hay, Cheryl Richardson
  19,76 €
  Ušetríte 0,04 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  256
  Hmotnosť
  300 g
  Rok vydania
  2014
  Väzba
  brožovaná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  Gardenia
  Rozmer
  130×200 mm
  ISBN
  9788085662795
  Naše katalógové číslo
  161256

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?


  Evelin
  9.1.2018
  Perfektná kniha
  Perfektná kniha
  Je to perfektná kniha. Len a len ju odporúčam. Vybrala som si ju sama, túto knihu vystihuje názov všetko je také ako má byť , aj keď je to niekedy veľmi ťažké, ale človek musí všetko začať brať pozitívne. Najhoršie je , keď niekedy vlastní sa snažia potopiť niekoho blízkeho, tak to je už potom silná káva. Potom vlastne trpí celá rodina , takže to len tak mimochodom z vlastnej skúsenosti. Knihu všetkým odporúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúčam. TReba veriť , vedieť odpúšťať a milovať.
  Život je krátky na to , aby sme sa s niekým hádali. Nikto nevieme, kedy nám tá sviečka dohorí. Takže milovať, odpúšťaŤ a vedieť pozitívne myslieť. Ďakujem
  Čítaj viac
  Mgr. Lenka Žilková
  Mgr. Lenka Žilková
  18.5.2015
  Výborna kniha
  Pani spisovatelka mi pomohla s meditaciami vyriesit moje choroby, ktore som si v živote privodila sama. Je to vlastne dobrý návod na prezitie spokojneho života v sulade s laskou, harmoniou. Výborna kniha, ktora je spojena aj s prehladom meditacii na určity konkretny zdravotny problem.
  Čítaj viac

  Louise L. Hay je metafyzická učitelka a přednášející a autorka množství bestsellerů. Od začátků své kariéry v roce 1981, kdy byla zástupce Science of Mind, pomohla milionům lidí objevit a využít plný potenciál jejich kreativních sil k osobnímu růstu a samoléčení. Louiseiny práce byly přeloženy do 29 jazyků a vyšly v 35 zemích světa. Žije v San Diegu v Kalifornii.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Všetko je také, aké má byť - Louise L. Hay, Mona Lisa Schulz
  Môžete si vytvoriť úžasný život - Louise L. Hay, Cheryl Richardson
  19,76 €
  Ušetríte 0,04 €

  „Literatúra je bohatstvo, beletria je nevyhnutnosť.“

  G.K. Chesterton