Knihy
E-knihy
25,26 €

Bežná cena Bežne 30,80 €

Ušetríte 18%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Komplet troch dielov Džínsového denníka:

Džínsový denník: Čítať cudzie denníky by sa nemalo, ale pätnásťročná Paula, prváčka na gymnáziu, vás pozýva, aby ste sa začítali do jej veselého i trocha bláznivého života. Spoznáte jej rodinu, zoznámite sa s jej najlepšou kamarátkou Denisou, spolužiačkou poločarodejnicou Gabrielou a predovšetkým rozlúštite spolu s Paulou záhadu chalanských citov.

Džínsový denník 2: Sympatická Paula Semoková je opäť na scéne – plná síl a elánu, ale najmä chuti zverovať sa so svojimi zážitkami a pocitmi novučičkému „džínsovému“ denníku. Paula a jej starí kamaráti sú už v druhom ročníku strednej školy, pomaly, ale isto dospievajú, hľadajú sa a zisťujú, čo vlastne od života chcú.

Džínsový denník 3: Tretí Džínsový denník je teda konečne tu - takisto ako jeho hlavní hrdinovia a ich kamaráti. Sú už v poslednom ročníku gymnázia a na prahu dospelosti musia riešiť aj zložitejšie životné situácie.
Z nášho blogu: Zuzka Šulajová: Som zaškatuľkovaná ako tá, čo píše denníky a z toho sa ťažko dostanem.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Džínsový denník 1-3 (komplet) - Zuzka Šulajová
Nedokončené príbehy + Hobit + Húrinove deti (kolekcia 3 titulov) - J.R.R. Tolkien
64,83 €
Ušetríte 14,82 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
296+328+440
Hmotnosť
1170 g
Naše katalógové číslo
160605
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Rozmer
140×208 mm
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,2 / 5

9 hodnotení

5
3
0
0
1

Hell
28.4.2014
good
Martinus je skvelý, však tieto knihy nie. Je chápem že si chcú zarobiť, ale predávať akéto knihy by malo byť nezákonne :(
Čítaj viac
M.
5.1.2014
Džínsový denník 1-3 komplet
ahojte , čo sa martinusu týka, je to najlepší e-shop s knihami na slovensku. keď potrebujem/chcem knihu automaticky ťukám "www.martinus.sk" milujem toto internetové kníhkupectvo, milujem knihy z neho. nájdem tu stále každú knihu, čiže výber je ozaj široký. a knihy prídu nepoškodené, starostlivo zabalené, komunikácia s "martinusákmi" je veľmi milá,príjemná a na úrovni. a čo sa týka džínsového denníka je to naprosto dokonalá kniha, ale to už vďaka autorke :))))) ĎAKUJEM ŽE EXISTUJE MARTINUS!
Čítaj viac

Zuzka Šulajová sa ako jediná z celej rodiny narodila v Bratislave, a preto sa dosiaľ viac cíti doma na strednom Slovensku, kde žijú skoro všetci jej príbuzní. Býva v Devínskej Novej Vsi spolu s rodičmi a s krížencom Maxom a študuje andragogiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského. Príbeh Džínsový denník je jej prvá kniha.

Čítaj viac

Slovenský spisovateľ je jedno z najstarších slovenských vydavateľstiev. Za viac ako 60 rokov svojej existencie vydalo takmer 5 200 kníh v celkovom náklade vyše 47 miliónov výtlačkov. Orientuje sa na vydávanie beletrie, a to pôvodnej slovenskej i preloženej. Jeho najznámejšou edíciou je Zelená knižnica. Jeho najpredávanejšími autormi sú Katarína Gillerová, Zuzka Šulajová, Jana Pronská, Lucia Sasková, Daniel Silva, Felix Francis, Agatha Christie a ďalší.Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Založili ho slovenskí intelektuáli v roku 1951 v Bratislave a hneď od začiatku vydávalo nielen knižné diela, ale aj časopisy. Okrem literárnych skvostov tu vyšiel aj Karol May či prvá „bondovka“ Iana Fleminga a vychádzal tu aj populárny časopis Expres a Revue svetovej literatúry, v ponovembrovom období zase „bájna Angelika“ či Vtáky v tŕní, Literárny týždenník a Kultúrny život. K 1. 1. 1993 sa vydavateľstvo transformovalo na akciovú spoločnosť a tento dátum pokladá legislatíva za dátum vzniku vydavateľstva. Takže narodeniny môžeme oslavovať dvakrát, raz dokonca spolu so samostatným Slovenskom.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Snažíme sa vybrať z ponuky rukopisov to najlepšie a najmä to, čo má šancu zaujať súčasného čitateľa. Nekúpené a nečítané knihy patria k tým najsmutnejším veciam na svete. Veľa autorov sa rokmi zžilo s naším vydavateľstvom a tým sme vydali a vydávame všetko, čo napíšu, pokiaľ to zodpovedá ich a našej úrovni. Jazyk a štylistika sa u nás stále nosia a naše texty patria stále k tým najlepšie apretovaným.

Na ktoru knihu ste najviac hrdi?
Na tú, ktorá práve vychádza.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Džínsový denník 1-3 (komplet) - Zuzka Šulajová
Nedokončené príbehy + Hobit + Húrinove deti (kolekcia 3 titulov) - J.R.R. Tolkien
64,83 €
Ušetríte 14,82 €