Knihy
E-knihy

Ako nájsť svoju pravú cestu

Vydavateľstvo
Eugenika, 2013

Obľúbený ruský autor vysvetľuje, ako žiť, aby sme napĺňali aj duchovný, nielen telesný a materiálny zmysel nášho života. Každý z nás má určité poslanie, špecifickú úlohu, pri plnení ktorej sme ochotní a schopní vydať zo seba to najlepšie,...

Čítaj viac

4,90 €

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Obľúbený ruský autor vysvetľuje, ako žiť, aby sme napĺňali aj duchovný, nielen telesný a materiálny zmysel nášho života. Každý z nás má určité poslanie, špecifickú úlohu, pri plnení ktorej sme ochotní a schopní vydať zo seba to najlepšie, čo v nás je. Toto poslanie treba objaviť a potom nájsť odvahu aj spôsob, ako ho začať realizovať a v ideálnom prípade sa ním aj živiť. Okrem stručne a jasne podanej životnej filozofie tu nájdete aj praktické, rozumné rady, ako si nájsť svoju cestu i ako po nej kráčať.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako nájsť svoju pravú cestu - Valerij Sineľnikov
Harmonická strava - Valerij Sineľnikov
16,48 €
Ušetríte 0,03 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
108
Hmotnosť
90 g
Rok vydania
2013
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eugenika
Rozmer
117×179 mm
ISBN
9788081003493
Naše katalógové číslo
157387

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

6 hodnotení

3
2
1
0
0

Anna Petraníková
Anna Petraníková
8.6.2014
Ako nájsť svoju pravú cestu
Zaujímavý pohľad na duchovnú stránku človeka. Zrozumiteľným jazykom čitateľovi približuje vlastnosti jednotlivých podôb tela človeka, všíma si podstatu cesty jeho bytia,ktorú člení do štyroch skupín podľa charakteristických znakov a umožňuje čitateľovi zamyslieť sa nad svojim telom,t.j. svojim duchovnom, a začleniť sa do nich podľa určených znakov. Zároveň dáva priestor na rozjímanie a premýšľanie ako zlepšiť svoj život a svoje pôsobenie na okolie
Čítaj viac
Vladimír Trišč
Vladimír Trišč
5.6.2014
Hodnotenie

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Táto kniha pre čitateľa ktorý hľadá samého seba je ako stvorená. Nájde sa v nej každý kto sa zaujíma o samého seba a chce pre seba niečo viac .). Keˇˇdže má len 108 strán je ľahko čitateľný a neprotiví sa odzačiatku :)
Čítaj viac
25.10.2013
Názor čitateľa
Vynikajuca kniha.Mala,utla,ale ten kto hlada sam seba,sa mu mozno vyjasni a najde sa:-) viac-menej zname informacie,ale napisane velmi jasnym,zrozumitelnym sposobom...
Čítaj viac

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako nájsť svoju pravú cestu - Valerij Sineľnikov
Harmonická strava - Valerij Sineľnikov
16,48 €
Ušetríte 0,03 €