popis
Nespěchejt...
Nespechejte do rakve (Tomas Kaspar)

Nespěchejte do rakve   

Druhé, rozšířené vydání

Tomáš Kašpar  ·  Vydavateľstvo: Akademie úspěchu, 2013
VYPREDANÉ
Bežná cena: 6,50 €
Naša cena: 6,18 €
Ušetríte:5% (0,32 €)
Poštovné zadarmo nad 49 €! Objednajte si tovar spolu nad 49 € a poštovné zaplatíme za vás! (viac info)
Tento titul je, žiaľ, vypredaný (Čo to znamená?).

Informácie o dostupnosti   Pozrieť, v ktorých kníhkupectvách máme na sklade

Detaily

 • 108 strán
 • brožovaná väzba
 • český jazyk
Viac podrobností

O knihe

Tento titul je v ponuke aj vo vydaní z roku 2013 a 2013
Zažil jsem na vlastní kůži pocit pacienta, kterému lékaři nedokáží pomoci, a nemoc a problémy se stále vrací a zhoršují. Prožil jsem, jaké to je, když lékaři zlomí nad pacientem hůl nebo nabízejí drastické řešení s nezvratnými důsledky (invaliditou). A zažil jsem ten úžasný pocit naděje, když jsem objevil, že řešení existuje, a pak pocit radosti ze skutečného uzdravení a velké hrdosti, že jsem to dokázal. Od té doby mne provázela touha podělit se o tuto naději se všemi lidmi.

Tomáš Kašpar

Moderní medicína a její stoupenci nás žádají, abychom akceptovali únavu, spoustu nemocí a ztrátu vitality jako přirozený projev stárnutí. Jak je však možné, že tyto příznaky postihují čím dál mladší lidi? To stárneme rychleji? Kolik je tedy dítěti, které dostalo cukrovku? Jak starý je potom 30-ti letý člověk, který dostal infarkt? Není náhodou všechno jinak?

Jak je možné, že v posledním desetiletí přibývá tolik srdečních infarktů a tolik případů rakoviny? Jak je možné, že cukrovka byla před sto lety vzácným onemocněním a dnes se šíří jako epidemie? Kde je pravda? Věříte lékařům, kteří vás léčí? Věříte lékům, které vám předepisují?

Kniha Nespěchejte do rakve by se také mohla jmenovat Zbytečné nemoci, protože to je přesně to, na co poukazuje. Moderní lékařská medicína úspěšně bojuje s důsledky nemocí, aniž by se příliš zajímala o příčiny. Tato kniha se zaměřuje především právě na příčiny a přináší často šokující odhalení. Připravte se na dávku emocí, až odhalíte zákulisí průmyslu, podobného továrnám na smrt.

Podrobnosti

 • Počet strán: 108 strán
 • Väzba: brožovaná väzba
 • Rozmer: 140×210 mm
 • Hmotnosť: 150 g
 • Jazyk: český jazyk
 • ISBN: 9788090452923
 • Rok vydania: 2013
 • Naše katalógové číslo: 157295
Vypredané

Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač, preto nie je možné ho objednať.
(Čo to znamená?)

Zadajte svoju e-mailovú adresu a budeme Vás informovať hneď ako vyjde. (Čo to znamená?)

Pomôžte nám doplniť informácie o knihe

Poslať doplňujúce údaje o knihe

Máte o knihe viac informácii ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácii na našich stránkach.

Kniha: Nespěchejte do rakveZdieľať

Čo si myslíme my

Annamária Závodníková - Kníhkupec
05.09.2014

Skvelá kniha, ktorá poukazuje na manipuláciu nielen farmaceutického priemyslu, ale aj celého zdravotníctva. Vyťahuje príklady z minulosti, opisuje zaužívané fakty, ktoré ľudia mylne pokladajú za pravdivé. Pekným príkladom je to, ako si verejnosť myslí, že voda z vodovodu je ten najlepší nápoj, ktorý môže piť, hoci autor na príklade analyzuje možnosť, že práve voda z vodovodu vďaka chlóru, ktorý obsahuje, ľudskému organizmu škodí.

Viac hodnotení od ľudí z Martinusu

Hodnotenia čitateľov (hodnotilo 34 ľudí)

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Upozornenie pre čitateľov! Niektoré recenzie prezrádzajú aj dôležité momenty deja. Aby sme vám nepokazili prekvapenia a pôžitok pri čítaní, text týchto príspevkov je automaticky skrytý a označený červeným pásikom. Ak si želáte, môžete si ho sami zobraziť.
Erik Matovič
Erik Matovič
02.09.2016
Reagovať
Pomätenosť komunistu Tomáša Kašpara

Okrem toho, že je to komunistická propaganda(počas Československa sme vytvorili liek na rakovinu, ktorý ani neprezradil a farmaceutické americké spoločnosti sú zlo), sa aj vysmieva ľuďom s rakovinou svojimi tvrdeniami o chemoterapii - nepomáha a každý doktor by ju odmietol so slovami: "Radšej si pichnite 200 litrov citrónovej šťavy do žily." Navyše fakt je, že chemoterapia má úspešnosť 50/50 a nie je to výplodom farmaceutických spoločností len preto, aby mohli vyťažiť prachy.

Napísal by som aj viac, ale Martin Kordoš to dobre zhodnotil a na tento konšpiračný blud, tváriac sa ako kniha o zdraví sa mi nechce míňať energiu.

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (0)   nie (2)  
Nahlásiť recenziu
Anežka Drahniaková
Anežka Drahniaková
01.01.2016
Overený nákup Reagovať
Môj postoj
Tento príspevok prezrádza dôležitý moment deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania. Prajete si ho zobraziť?
Nahlásiť recenziu
Tomáš Kašpar
Tomáš Kašpar
13.01.2015
Reagovať
Martin Kordoš - reakce autora

Byl jsem jako autor knihy upozorněn na komentář pana Kordoše. Dovolím si k tomu říci pár slov.
Eskymáky nelze brát za vzor pro naše stravování. Původní eskymáci neměli k dispozici rostlinnou stravu, museli jíst tedy jenom maso. Je nutné však také řici, že netrpěli našimi chorobami proto, že oni jedli maso SYROVÉ!

Ten starší muž na kole je světoznámý ekonom a ten si nemůže dovolit lhát. Ani to nemá zapotřebí. Citoval jsem jenom jeho slova. Avšak sám ze svého pobytu v Americe vím, že jakmile má pěkná dívka pěknou postavu, má zajištěnou kariéru (protože je těžké takové sehnat, když je většina národa obézní). Proto se tito lidé o své zdraví starají - jinak přijdou o svoji práci (všude samozřejmě existují výjimky).
V knize neříkám, že zvířecí tuk způsobuje vyšší cholesterol, ale že podporuje záněty a paralyzuje imunitní systém.
V knize říkám, že se o své zdraví musíme postarat sami a že pravé wellness společnosti nám v tom pomáhají, ne že to udělají za nás. Zkušenosti a dopisy lidí mi jasně ukazují, že správné doplňky stravy s mikrovýživou nám pomáhají zbavit se problémů, které nám vznikají z nedostatku těchto živin. Zastávám se těchto společností proto, že jsou sdělovacími prostředky a mnoha lidmi pomlouvané.
Odkazy, odkud jsem čerpal, jsou na konci knihy. Informace jsou sbírané v průběhu mnoha let z knih, přednášek a v posledních letech i z internetu. Stálo mne to mnoho času i peněz.
Zda jsou to jen slepené bezcenné informace, nebo mají hodnotu a jsou pro lidi přínosem, to ať zhodnotí již každý čtenář sám.
S úctou
autor

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (15)   nie (4)  
Nahlásiť recenziu
Martin Kordoš
Martin Kordoš
11.02.2015

S tým súhlasím, že Eskimákov nemožno považovať za vzor našej stravy, tak ako nemôžme považovať vzor našej stravy Indov (prevažne vegetariánstvo), Japoncov (dary mora) a pod. Eskimáci vo svojej strave mali aj rastlinnú stravu, takže nejedli len mäso. Napríklad natrávené rastliny zo žalúdka sobov, či korienky, alebo dokonca riasy. V knihe Výživa ve světle věků, je to rozpísané podrobnejšie, ale väčšina ich stravy tvorilo pravdaže mäso. Bolo aj tepelné upravované, ale áno, jedli surové a to hlavne vnútornosti, alebo napríklad kiviak (fermentovaný vtáci v tulenej koži)... Ale skôr by som povedal, že strava je vec geologickej polohy. To čo môže nám v EU prispievať niekde v Japonsku môže škodiť. Naše telo je prispôsobené na stravu, ktorú jedli naši predkovia a ich predkovia a atď. O to či sa niekto stará o svoje zdravie a postavu kvôli práci, myslím že nie je vecou tejto knihy, ale kníh iného typu. Dnes je všade plno rôznych stravovacích diet. Sú tu vegetariáni, vegani, vitariáni, fruitariáni, paleo dieta, dieta celebrít, dieta len na škroboch, proste je tú v dnešnej dobe toho mnoho, je to akosi moderné. Lenže nemôžme teraz odsúdiť mäso za najväčšie zlo a že spôsobuje to či ono. Naši predkovia jedli dosť mäso. Som z dediny, tak viem aké to bolo keď sa chovali husi, kačice. Proste keď sa to zabilo, tak sme to jedli v kuse. Chovali sa svine, bolo mlieko z kráv a žilo sa prakticky zdravo a aj imunita bola omnoho lepšia akú majú ľudia dnes (napríklad alergie, celiakia a pod.). Proste niekomu môže prispievať vegetariánska strava ale inému môže zas oslabiť organizmus. Čiže si nemyslím, že existuje nejaký určitý zdravý kódex stravy pre všetkých. Strava našich predkov bolo vytváraná stovky rokov a naše telá sa k tej strave prispôsobili. Avšak ono táto téma je stále otvorená vec, lebo sa stále o nej diskutuje, stále sú nové vedecké poznatky a každý nový poznatok zas vyvracia ten starý. Najskôr sa prišlo, že treba piť mlieko na pevné kosti, teraz nie, predtým jedzte tučné maslo, teraz radšej margarínu, tie sú zdravšie, teraz viac kuracieho mäsa a zeleniny, lebo bravčové a mastné mäso robí to a to. Viete pán Kašpar, teórií je mnoho a jedna vyvracia tú druhú. Lebo niekto si zaplatí vedecký "výskum" aby dokázali, že je to tak. Všetci vieme ako to chodí v potravinárskom priemysle. Ku knihe som sa vyjadril už predtým a svoj názor zastávam. Netvrdím, že kniha nemá aj pozitívne a dobré kapitoly, ale jednoducho ma kniha nepresvedčila o tom čo je tá "správna" výživa. Osobný môj postoj na stravu je ten, že vhodná strava pre jedinca záleží od geolickej polohy. Nemôžme predsa za pár rokov telo prispôsobiť na stravu, ktoré telo a ani telo pra...prarodičov nikdy nejedlo. Mali by sme riadiť radšej radami našich starých mám ako vedeckých výskumov. Niekedy je pravda tá najjednoduchšia. :)
Na záver Vám chcem poďakovať, že ste na môj komentár reagovali Vy sám. Čo ma milo potešilo.
Nech sa Vám darí a prajem Vám mnoho ďalších napísaných strán a kníh.
S pozdravom Kordoš M.

Nahlásiť recenziu
Jirka
Jirka
12.01.2015
Reagovať
Martin Kordoš - Fakty?

Podle mých zkušeností většina lidí vůbec nemá o věcech popsaných v knize ponětí. Pouze pokud se někdo o problematiku zajímá, pro toho tam je mnoho známých faktů. Nicméně autor sám říká, že hlavně poskládal fakta do nových souvislostí. Přínos knihy je v tom, že tato fakta - na rozdíl od jiných knih - předkládá formou srozumitelnou každému, tak aby je mohli pochopit i děti. Není důležité, jaký obrázek použil autor pro ilustraci, ale jaké poselství ten obrázek předává. A jaké poselství předává celá kniha a jaký užitek přináší. Pokud mi mnoho lidí, kterým jsem knihu půjčil, řeklo, že je kniha přivedla ke změně myšlení a života, tak je to hodnotná kniha, která plní své poslání.

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (5)   nie (1)  
Nahlásiť recenziu
Martin Kordoš
Martin Kordoš
09.09.2014
Reagovať
!?Fakty?!

Vidím, že kniha zdieľa samé pozitívne ohlasy. Začnem úvodom knihy, kde autor spomína staršieho muža na bicykli, ktorí je plní sily, zdravia a vitality, ktorý žije medzi filmovými hviezdami, ktorí sú vraj ukážkou zdravia. Prosím??!! Poďme ďalej, chlórovanie vody. Všetci vieme, že chlór je ťažká látka pre človeka, súhlasím. Mám otázku, načo autor píše knihu, keď začne hovoriť o lieku na rakovinu a potom ho neprezradí, ale človek sa musí registrovať na jeho stránke a až potom dostane tú sľúbenú "odmenu"?! O tom, že potraviny obsahujú menej výživných látok ako to bolo kedysi, je jasné asi každému, keďže pôda a voda sú znečistené a všetko je dopované a striekané chemikáliami, liekmi a pod. Otázka: kde autor vzal tabuľku, ktorá uvádza že zdroj živín v histórií bol 5% zo zvierat, žiadne rafinované a 95% rastlinná strava? Ľudia v histórií konzumovali dostatok mäsa spolu s rastlinami! Stačí si prečítať knihu od dr. Westona Prica (mimochodom, spomína sa aj v tejto knihe), kde uvádza čo jedli národy, ktoré boli ďalej od civilizácie, alebo aj knihu Vyživujúce tradície od Sally Fallon, kde človek od pradávna jedával dostatok mäsa, spolu s rastlinami. Eskimáci konzumujú 95% zvieracej stravy a nepoznajú rakovinu, obezitu, vysoký cholesterol a pod. O tom, že zvierací tuk je škodlivý a spôsobuje zvýšenie cholesterolu nie je až taká pravda. Krásne a veľmi dopodrobna to uvádza kniha Syndróm trávenia a psychológie. Problémom nie je tučné mäso, ale rafinované výrobky a aj sedavejší spôsob života a stres!!! O tom, že farmaceutické spoločnosti robia to čo robia, sa už dá dočítať všade a tak isto aj o liekoch vs prírodných bylinkách. Lenže rozdiel je žiť na dedine a v meste! Na tému kozmetika by som sa len vyjadril, žiadny vyrábaný produkt, aj keby bol BIO nie je 100% zdraví. O sprchových géloch, šampónoch a pod. ani nehovoriac. Ale čo ma najviac prekvapilo bolo, aby sme investovali do wellness, tam sú vraj ľudia, ktorí nám pomôžu a postarajú sa o naše zdravie. Jediný kto sa postará o naše zdravie sme my sami a nikto iný! A dať na záver obrázok stiahnutý z google, starej nevládnej ženy a starej aktívnej ženy je trápna propaganda od autora. A slovami, ktoré sú spomínané aj na konci tejto knihy: Svět neni nebezpečný kvuli zlým lidem, ale kvuli tem, kterí s tím nic nedelají." (A. Einstein) Preto som napísal tento môj osobný názor na túto knihu. Informácie pozbierané z internetu, trošku prifarbené krásnymi slovami dnešnej doby, sem tam nejaký ten obrázok a graf, pravdaže málo odkazov z kadiaľ autor čerpal, pozliepané dokopy a kniha je na svete. SLABÉ!

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (22)   nie (9)  
Nahlásiť recenziu
Marta
Marta
19.10.2014

Doporucila by som Vám prečítať článok Mŕtvy lekáry neklamú od Dr.Wallacha bol nominovaný na Nobelovu cenu a takisto knihy od Dr.Wolkera.S tym Wellness ste ma prekvapili.Ludia ktorí do nich investujú vyzerajú oveľa lepšie než ti co ich ignorujú.A ako vyzerate Vy?Tvrdite ze obrázok dvoch žien na konci knihy je nezmysel?No asi by ste si mali tu knihu prečítať este raz aby ste zistili,ze autor ma pravdu.Ta staršia chorlava žena investovala do modernej medicíny a predpokladám ze užíva denne hrste liekov.Ta druha investovala do wellness a uz dnes existuju spolocnosti s niekoľko miliardovými obratmi ročne a celosvetovymi oceneniami ktoré ponúkajú tak kvalitnú výživu na prírodnej báze ze dokazu ňou udržať zdravie človeka dnešnej doby až do vysokého veku.S tym ze o naše zdravie sa postaráme iba my sami súhlasím,ale ako to chcete dokázať Vy bez investície do ničoho to nechapem?! Môžete zjesť denne ovocia a zeleniny na kilá,no kolko dostanete spolu s ňou toxinov do tela a co tažké kovy?! Su príčinou toľkých ochorení... Je jedno ci žijete v meste ci na dedine,kysly dážď prší všade aj na záhradu na dedine.

Nahlásiť recenziu
Peter
Peter
15.09.2015

SLABÉ? Pane, tá kniha začína hýbať ľuďmi, otvára im médiami a farmabiznisom zalepené oči.
Pan Kašpar SKVELÉ! Ďakujem, tak ako prakticky ďakujú všetci nižšie. A teším sa na ďalšie vaše práce.

Nahlásiť recenziu
bea
bea
12.01.2016

Absolútne súhlasím s názorom p. Kordoša. Plno autorov predkladá svoje teórie, ale prečo sa nikto nepozrie na skutočné historické fakty? Pokiaľ mali ľudia kdekoľvek na svete čo len trochu takú možnosť, ich strava vždy obsahovala nejaký druh živočíšnych bielkovín. Čo samozrejme neznamená, že nejedli rastlinnú stravu! Vždy jedli ako doplnok hľuzy, byliny, listy atd. Ale čisto rastlinnú stravu jedli iba v čase núdze, keď nebolo nič iné. Prečo? Pretože z rastlín jednoducho človek nezíska všetky látky, ktoré jeho telo potrebuje a kto tvrdí opak, tak proste nemá dostatok vedomostí o biochémii ľudského tela. Telo dokáže aj roky prežiť na čisto rastlinnej strave, ale je to na úkor jeho optimálneho fungovania a v konečnom dôsledku to vyústi do choroby - skôr u tých, pre ktorých je vhodnejšia vyššia miera živočíšnej stravy, neskôr u tých, pre ktorých je vhodnejšia vyššia miera rastlinnej stravy. Pomer, v akom by mal jednotlivec jesť mäso a rastliny je totiž individuálny, pretože biochémia tela je individuálna. Niekto bude prekvitať na 80% rastlinnej stravy a 20% živočíšnej, iný naopak potrebuje 80% živočíšnej stravy a 20% rastlinnej. Čisto rastlinná strava má svoje miesto ako liečebná dieta, s dôrazom na slovo liečebná! Má to svoje dôvody, na ktoré tu nie je priestor. To, že je niečo určené na liečenie neznamená, že by sa z toho mala stať bežná vec. A ešte slovo k tukom - tuky boli kedysi dávno nejcennejšou súčasťou stravy, pretože ich nebolo až také jednoduché získať. Drvivá väčšina tukov bola živočíšneho pôvodu. Rastlinné oleje sa (mimo tropických oblastí) používali málo, pretože sú jednoducho nestále a rýchlo sa kazia. Olivový olej sa najprv používal iba ako kozmetický olej alebo na svietenie. Rozdiel v súčasnosti je ten, že živočíšne tuky zo zvierat chovaných na kukurici, siláži a bohlviečom ešte majú iné zloženie tukov, ako mali zvieratá chované v prirodzenom prostredí na prirodzenej strave. To je problém, prečo dnešné živočíšne tuky spôsobujú zápaly, nie to, že ide o živočíšne tuky. A rastlinné tuky určite nie sú lepšou náhradou, pretože okrem zopár výnimiek majú iné chemické zloženie ako potrebuje naše telo. Na záver: mnoho informácií, ktoré dnes cirkulujú v médiách a knihách sú velmi zjednodušené. Na povrchu možno vyzerajú pravdivo, preto im mnoho ľudí, ktorí nemajú čas a vedomosti na hlbšie posúdenie bohužiaľ tak ľahko uveria. Jednoduché riešenie je pozrieť sa do histórie - nie sto rokov dozadu, keď sa začala degradácia potravín (biela múka, dostatok cukru, chemické prídavky) ale pár tisíc rokov dozadu, keď ľudia jedli omnoho výživnejšiu a prirodzenejšiu stravu. Alebo si prečítať knihu Westona Pricea o tom, čo ešte pred 80 rokmi jedli zdravé prírodné národy, ktoré nepoznali naše civilizačné choroby.

Nahlásiť recenziu
Oľga
Oľga
15.05.2014
Reagovať
odporúčam

výborná kniha, odporúčam:)

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (9)   nie (3)  
Nahlásiť recenziu
Vierka
Vierka
11.05.2014
Reagovať
zaujímavé

Veľmi poučná, zaujímavá kniha... človek si hneď dá dva a dva dokopy...

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (10)   nie (4)  
Nahlásiť recenziu
Lenka Havlíčková
Lenka Havlíčková
24.04.2014
Overený nákup Reagovať
áno!

Kniha by mala patriť do povinnej výbavy každého človeka, ktorý sa zaujíma o svoje zdravie...!

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (11)   nie (3)  
Nahlásiť recenziu
Aďa
Aďa
14.04.2014
Reagovať
Názor čitateľa

všetci by sme si mali prečítať knihu, aby sme sa dozvedeli, čo robíme so svojimi životmi, stravou, zemou...., dokedy si ľudstvo myslí, že príroda to všetko vydrží bez následkov na budúce generácie? Do čoho nás tlačia biele plášte? Aký zbytočný strach v nás vyvolávajú a pritom podceňujú škody, ktoré pácha chémia na našom zdraví a na prírode?

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (6)   nie (1)  
Nahlásiť recenziu
Lenka
Lenka
12.04.2014
Reagovať
Nespěchejte do rakve

Výborná kniha. Hneď som si kúpila ďalších 5 ks a rozdala ich svojim deťom a kamarátkam. Lekári dnes zväčša nie sú lekármi, len predpisovačmi liekov, preto sa musíme sami starať ako neochorieť. Aj táto kniha je dobrým pomocníkom v tomto úsilí.

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (8)   nie (2)  
Nahlásiť recenziu

Odporúčania

Krutá hra o tvé zdraví
Naša cena: 9,70 € (ušetríte 11%)
Víte, že rady lékařů o výživě vás mohou zabít? Že nízkotučné diety způsobují obezitu? Že málo tuku ve stravě vám může poškodit mozek? Že...
Umíráme na objednávku
Naša cena: 5,61 € (ušetríte 11%)
Rakovina není nevyléčitelná nemoc! Jak to, že na ni stále umírá každý 3. člověk? Co se děje v zákulisí zdravotnického průmyslu? Kdo nám lže - a...
Nespěchejte do rakve
Naša cena: 5,79 € (ušetríte 11%)
Zažil jsem na vlastní kůži pocit pacienta, kterému lékaři nedokáží pomoci, a nemoc a problémy se stále vrací a zhoršují. Prožil jsem, jaké to je,...
Nespěchejte do rakve + Umíráme na objednávku
Naša cena: 10,50 € (ušetríte 18%)
Komplet titulov, ktoré zmenia vaše životy k lepšiemu: Nespěchejte do rakve + Umíráme na objednávku.
Vypredané

Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač, preto nie je možné ho objednať.
(Čo to znamená?)

Zadajte svoju e-mailovú adresu a budeme Vás informovať hneď ako vyjde. (Čo to znamená?)

Moja knižnica
Prihláste sa a môžete ihneď začať hodnotiť knihy jediným klikom a vytvoriť si u nás vlastnú knižnicu!
Čo je moja knižnica?
Ďalšie knihy z tejto oblasti
Krutá hra o tvé zdraví
Tomáš Kašpar
Naša cena: 9,70 €
Nespěchejte do rakve
Tomáš Kašpar
Naša cena: 5,79 €
Umíráme na objednávku
Tomáš Kašpar
Naša cena: 5,61 €
Nespěchejte do rakve + Umíráme na objednávku
Tomáš Kašpar
Naša cena: 10,50 €
Vy jste placebo
Joe Dispenza
Naša cena: 15,54 €
Doba jedová (slovenský jazyk)
Anna Strunecká, Jiří Patočka
Naša cena: 11,88 €
Doba jedová 2 (slovenský jazyk)
Anna Strunecká, Jiří Patočka
Naša cena: 11,88 €
Najpredávanejšie knihy za posledných 14 dní
Si ako slnko
Táňa Keleová-Vasilková
Naša cena: 8,72 €
Dievča vo vlaku
Paula Hawkins
Naša cena: 6,76 €
Tajný život stromov
Peter Wohlleben
Naša cena: 10,97 €
Pablo Escobar
Mark Bowden
Naša cena: 11,82 €
Kniha radosti
Dalajlama, Desmond Tutu, Douglas Abrams
Naša cena: 10,97 €Nemiluj knihy, aby si si nimi ozdobil svoj príbytok, ale preto, aby si nimi vyzdobil srdce i ducha. (Jan Patočka)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 333 596,20 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička