Knihy
E-knihy
32,51 €

Bežná cena Bežne 38,70 €

Ušetríte 16%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kolekcia prvých troch častí romanticko-erotickej série Crossfire:

Obnažená: Gideon Cross vošiel do môjho života ako blesk z temnej oblohy... Bol krásny, inteligentný a neskutočne príťažlivý. Priťahoval ma tak ako ešte nikto. Po jeho dotyku som túžila ako po droge, hoci som vedela, že ma nebezpečne oslabuje. Stále som sa spamätávala zo všetkého strašného, čo sa mi v minulosti stalo, a v jeho prítomnosti ožívali zlé spomienky...

Spútaná: Gideon Cross. Navonok dokonale krásny a sexi muž, zvnútra klbko problémov z minulosti. Vyžaroval z neho spaľujúci plameň, ktorý vo mne rozpútal najtemnejšiu vášeň. Nedokázala som sa od neho odtrhnúť. Nechcela som sa od neho oslobodiť. Stal sa mojou drogou... mojou túžbou... a bol môj...

Neskrotená: Odkedy som Gideona Crossa po prvý raz uvidela, spoznala som v ňom niečo, čoho sa nedokážem vzdať. Čomu nemôžem odolať. Videla som a stále vidím jeho nebezpečnú, zranenú dušu, ktorá sa tak veľmi podobá tej mojej. Od začiatku ma priťahoval. Potrebovala som ho tak, ako potrebujem tlkot vlastného srdca. Privlastnil si ma, ale neskrotil – práve naopak, on ma vyslobodil...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Crossfire 1-3 (kolekcia) - Sylvia Day
Nenásytná - Sylvia Day
44,77 €
Ušetríte 6,83 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
344+344+360
Hmotnosť
1530 g
Naše katalógové číslo
154488
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Rozmer
149×215 mm
Vydavateľstvo
Fortuna Libri

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

43 hodnotení

35
5
2
0
1

Jessica Schmidtová
Jessica Schmidtová
22.5.2015
super
Vynikajúce su všetky knihy .Všetky som prečítala za týždeň a neviem sa dočkať 5tej časti. Ja by som povedala že je lepšia ako 50 odtienov sivej ! TOP!
Čítaj viac
Karola
6.4.2015
odporúčam
Mám prečítané zatiaľ prvé štyri knihy. čítala som už viacej kníh z tohoto súdku ako napr. 50 odtieňov sivej aleboAlfa ale tomuto príbehu sa to nevyrovná. Dej je detailnejšie spracovaný a hlavne nie je až tak chytený za hlavu ako sa môže zdať pri podobných dielach. Vrelo odporúčam :)
Čítaj viac
Zuzana
1.4.2015
Názor čitateľa
Vynikajúca trilógia, ale trilógiu iba dočasne, lebo na ceste je už 4. diel a dúfam, že sa ho dočkáme aj v slovenskom prevedení. Podľa mňa nemá s 50tkou nič spoločné, je omnoho lepšia, bez zbytočných omáčok, opisov miestností a krajiniek na xy stranách, nenudí a hlavne má šmrnc a šťavu. Vďaka autorkinmu štýlu písania som sa hravo preniesla do príbehu a nedokázala sa od neho odpútať. Toto všetko 50tke chýba. Vzhľadom na iné recenzie kníh s erotickou tématikou nedokážem pochopiť, prečo každá nová erotická kniha musí by tzv. odpoveďou na 50 odtieňov sivej, hoci ju ničím ani zďaleka nepripomína. Aj keď 50 odtieňov vyvolalo obrovský boom a stal sa z toho fenomén, blahoželám, predtým tu bolo predsa omnoho viac kníh, stokrát lepších a zručnejšie napísaných. Táto trilógia je pre mňa TOP a teším sa na ďalšie pokračovanie :)
Čítaj viac
Martina
23.2.2015
Názor čitateľa
Veľmi podobný príbeh ako 50 shades.. Ale aj napriek tomu som všetky tri precitala na jeden jeden hlt😊 . A už sa neviem dockat štvrtej knižky v máji😊...
Čítaj viac
12.1.2015
nároz čitateľa
knižka je výborná, nedá sa od nej odtrhnúť, a dokonca aj pri druhom čítaný je to stále zaujímavé čítanie.. 50odtienov som čítala skor tak som sa bála či sa mi bude páčiť, no musím prizanť že sa páči viac, ešte by som vám odporučila prečítať seriu Inside Out SK.. ale crossfire odporúčam :)
Čítaj viac
biem0011
6.12.2014
Názor čitateľa
velmi dobre knihy a už aby bol aj ten 4 diel .Trošku sa mi to podobalo 50 odtienom ale potom sa uplne zmenil dej. Dufam že posledna čast bude čo najskor .
Čítaj viac
KIKA
2.12.2014
Názor čitateľa
Daná trilógia sa mi veľmi páčila, najprv som na začiatku bola sklamaná, lebo sa mi to veľmi podobalo na 50 odtieňov sivej ale potom dej už bol iný ako v danej tiež trilógií, knihy som odporučila kamoškám a boli nadšené, už len čakáme s kamoškami na ďalšie pokračovanie kníh, ktoré by malo byť tento rok, takže určite objednávame ďalej :D
Čítaj viac
Nataly
29.10.2014
Názor čitateľa
Musím povedať, že tieto tri knihy sú pre mňa momentálne TOP!!! Neviem sa dočkať 4 časti. Odporúčam!!!! Je omnoho lepšia ako 50 odtieňov zhltla som ich za 6 dní všetky tri :D
Čítaj viac
Zuzka H.
22.2.2015
Názor čitateľa
Fíha, ešte že to čítam. Nebola som v obraze, že bude aj 4. časť. Vďaka
Čítaj viac
Veronika
18.9.2014
Najlepšie
Absolútne najlepšie čo som z BDSM tematiky čítala.. Oveľa lepšie ako 50 odtieňov kde som sa pri prvej časti nudila. Čo sa týka dejovej stránky a aj erotickej perfektné všetky tri diely. jednoducho TOP! :)
Čítaj viac

Autorka bestselleru, ktorý sa umiestnil na prvej priečke rebríčka The New York Times a na celom svete láme rekordy v predajnosti. Napísala desiatky ocenených románov, ktoré boli preložené do vyše tridsiatich jazykov. Bola nominovaná na titul Najlepšia autorka v rámci ceny Goodreads Choice Awards a jej dielo sa na Amazone hrdí titulom Romantický čin roka. Získala tri ceny recenzentov v RT Book Reviews a dva razy bola nominovaná na prestížnu cenu RITA, ktorú udeľuje Spoločnosť romantických spisovateľov Ameriky.

Čítaj viac


Vydavateľstvo Fortuna Libri, a.s., bolo založené roku 1990 ako prvé súkromné vydavateľstvo na Slovensku. V tom čase sa preslávilo predovšetkým vydávaním edície Kroník s jej stálicou Kronikou ľudstva. Od júla 2011 sa vydavateľstvo Fortuna Libri zlúčilo s vydavateľstvom detskej literatúry Junior. Detské tituly tak v súčasnosti vychádzajú v edícii Fortuna Junior. V súčasnosti Fortuna Libri prináša na slovenský i český knižný trh beletriu, detské knihy, populárno-náučnú literatúru so širokým tematickým záberom. Venujeme sa vydávaniu prekladovej literatúry, ako aj tvorbe pôvodných titulov.

Ako vzniklo vydavateľstvo?
Vydavateľstvo Fortuna Libri vzniklo v máji 1990 pod pôvodným názvom Fortuna Print ako prvé súkromné vydavateľstvo na Slovensku.

Od začiatku sa zameriavalo najmä na literatúru faktu a knihy pre deti. Do popredia sa dostali také okruhy tém, ktoré v predchádzajúcich desaťročiach nemohli vychádzať a na slovenskom knižnom trhu výrazne chýbali.

Fortuna Libri sa zapojila do vydávania medzinárodnej edície Kroník. Edičný záber vydavateľstva sa postupne rozširoval o praktické príručky so zameraním na materstvo a výchovu detí v rodine, zdravie a zdravú výživu, životný štýl a hobby.

Podľa čoho vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Pri výbere titulov v oblasti beletrie je veľmi dôležitý príbeh, prípadne odkaz, ktorý v sebe skrýva a literárny štýl. Samozrejme, zvažujeme aj možnú komerčnú úspešnosť jednotlivých titulov. Pri populárno-náučných prekladových publikáciách treba zohľadňovať najmä to, či sú informácie z odborného hľadiska správne, a zároveň vhodné aj pre nášho čitateľa. Treba brať do úvahy, že titul, ktorý je bestsellerom v zahraničí, nemusí byť úspešný aj na slovenskom, prípadne českom knižnom trhu. Pri tvorbe pôvodných publikácií je veľmi dôležité nájsť vhodnú tému, ktorá osloví čitateľov a nájsť šikovných spolupracovníkov, odborníkov v danej oblasti.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Edícia Kroník je najúspešnejšou edíciou, na ktorú je vydavateľstvo právom hrdé, keďže jej bohato dokumentované encyklopedické diela možno nájsť vo väčšine našich domácností. Sprístupňujú poznatky širším čitateľským vrstvám v knižnej podobe. Samozrejme, že v tejto tradícii by sme chceli pokračovať a naďalej vydávať aj tituly s predpokladaným dlhodobým záujmom čitateľov. Aj v edícii Fortuna Junior vyšlo mnoho detských kníh, ktoré si našli svojich malých čitateľov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Crossfire 1-3 (kolekcia) - Sylvia Day
Nenásytná - Sylvia Day
44,77 €
Ušetríte 6,83 €