Knihy
E-knihy

Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna (audioknihy)

CD mp3

MP3 na CD
TOP #78
Vydavateľstvo
Radioservis, 2013

Stále nesmírně oblíbené příběhy Toma Sawyera a jeho kamaráda Hucka Finna. Rozhlasová dramatizace v režii rozhlasového klasika Karla Weinlicha z roku 1992 byla několikrát s úspěchem reprízována...

Čítaj viac

12,92 €

Bežná cena Bežne 13,60 €

Ušetríte 5%

Posielame do 8 dní

Odporúčané knihy a kolekcie

Popis audioknihy

Stále nesmírně oblíbené příběhy Toma Sawyera a jeho kamaráda Hucka Finna. Rozhlasová dramatizace v režii rozhlasového klasika Karla Weinlicha z roku 1992 byla několikrát s úspěchem reprízována.

V hlavních rolích: Petr Hotmar (Tom), Martin Sobotka (Huck), Alena Vránová, Matěj Hádek, Tomáš Topfer, Pavel Soukup, Jiří Klem, Jiří Bartoška, Radovan Lukavský, Jaroslava Adamová a další...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna (audioknihy) - Mark Twain
Angličtina do ucha - Kolektív autorov
Ušetríte 0,68 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
5:32
Jazyk
český
Rozmery
125×145 mm
Naše katalógové číslo
154368
Katalógové číslo výrobcu
8590236064829

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

vlastným menom Samuel Langhorne Clemens, sa narodil ako šieste zo siedmich detí. Bol americký spisovateľ, satirik a humorista. V roku 1839 sa jeho rodina presťahovala do mesta Hannibal. Jeho otec zomrel, keď mal 11 rokov. V rokoch 1853 - 1856 pracoval ako kníhtlačiar v New York City, Philadelphii, St. Louis a Cincinnati. V rokoch 1857 - 1861 pracoval ako kormidelník na rieke Mississippi, čo ho inšpirovalo k napísaniu románu Život na Mississippi. Preslávil sa najmä titulmi Dobrodružstvá Toma Sawyera a Dobrodružstvá Huckleberyho Finna.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna (audioknihy) - Mark Twain
Angličtina do ucha - Kolektív autorov
Ušetríte 0,68 €