Knihy
E-knihy
12,54 €

Bežná cena Bežne 13,20 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Louise L. Hayová sa zaoberá metafyzikou, je lektorka, učiteľka a autorka bestsellerov - Miluj svoj život, Láska sa rodí v tebe, Dokážeš to...
Už viac než 30 rokov pomáha miliónom ľudí objavovať a využívať plný potenciál ich vlastných tvorivých síl pre osobný rast a sebaliečenie. Je veľmi inšpiratívna, svoju životnú skúsenosť odovzdáva svetu aj prostredníctvom hovoreného slova. Ukazuje nám, že vnútorná sila dokáže neľahký ,,osud" pretaviť na radosť, lásku i úspech.
"Urobte prvý krok! Stačí byť iba ochotný", hovorí Louise...
Na CD ponúka praxou overené kroky na ceste k sebaláske, rozoberá pojem kritiky, silu meditácie, ochotu zmeniť sa a iné. Jej 10 krokov je tým pravým pre ľudí, ktorí hľadajú dostupnejšie, praktickejšie spôsoby ako mať zo seba dobrý pocit. Jej slová sú úžasne láskavé a chápavé, neskutočne uveriteľné a úprimné, neposudzujúce. Je to balzam na dušu. Slová sú hodné zamyslenia, šíria pokoj a zasahujú do ,,čierneho". Súčasťou je krásna a posilňujúca meditácia!

Nahovorila: Slávka Halčáková
Dĺžka: 62 minút
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako mať rád samého seba - Louise L. Hay
Šlabikár šťastia - Pavel Hirax Baričák, Miloslav Kráľ
23,50 €
Ušetríte 0,69 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery
125×145 mm
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
153468

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Jane
27.2.2014
Názor zákazníka
Skvelé CD, zrozumiteľné a perfektne nadabované Slávkou Halčákovou. Doporučujem všetkým, ktorí chcú vybočiť z radov večných pesimistov a ktorí chcú, aby ich život nabral ten správny smer.
Čítaj viac

Louise L. Hay je metafyzická učitelka a přednášející a autorka množství bestsellerů. Od začátků své kariéry v roce 1981, kdy byla zástupce Science of Mind, pomohla milionům lidí objevit a využít plný potenciál jejich kreativních sil k osobnímu růstu a samoléčení. Louiseiny práce byly přeloženy do 29 jazyků a vyšly v 35 zemích světa. Žije v San Diegu v Kalifornii.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako mať rád samého seba - Louise L. Hay
Šlabikár šťastia - Pavel Hirax Baričák, Miloslav Kráľ
23,50 €
Ušetríte 0,69 €

„Je ľahšie nudnú knihu napísať, ako prečítať.“

Móra