Viktoria Plzeň: Mistři! - Gambrinus liga 2012/13 - Viktor Steinbach, Nava, 2013

4,49 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Viktoria Plzeň: Mistři! - Gambrinus liga 2012/13

Dramatická sezona fotbalové Gambrinus ligy 2012/13 skončila triumfem Viktorie Plzeň. Byla v čele tabulky po většinu soutěže, od 14. kola prakticky nepřetržitě, ale nakonec se... Čítať viac

Vydavateľstvo
Nava, 2013
Počet strán
120

Dramatická sezona fotbalové Gambrinus ligy 2012/13 skončila triumfem Viktorie Plzeň. Byla v čele tabulky po většinu soutěže, od 14. kola prakticky nepřetržitě, ale nakonec se stejně rozhodovalo až ve vypjatém finiši... Čítať viac

Viac o knihe

Dramatická sezona fotbalové Gambrinus ligy 2012/13 skončila triumfem Viktorie Plzeň. Byla v čele tabulky po většinu soutěže, od 14. kola prakticky nepřetržitě, ale nakonec se stejně rozhodovalo až ve vypjatém finiši. Svěřenci trenéra Pavla Vrby vyhráli českou nejvyšší soutěž podruhé během tří let a pomohli společně s hokejisty HC Škoda získat pro Plzeň double, tedy titul ve dvou nejsledovanějších sportech v republice.

V této knize je chronologicky zaznamenána cesta Viktorie Plzeň za ligovou mistrovskou korunou. Ohlédnutí za jednotlivými zápasy doplňují statistiky a kvalitní fotografie. Publikace je jedinečnou připomínkou, s níž se každý fanoušek může i po letech vracet ke skvělé sezoně, v níž západočeský klub obnovil vládu nad tuzemským fotbalem.