Knihy
E-knihy

Utópia v pohybe

Nové mesto, 2013
Vydavateľstvo
Nové mesto, 2013

François Neveux, podnikateľ, ktorý chcel od začiatku svojho profesionálneho života pracovať inak. Spolu so zamestnancami, zákazníkmi i konkurentmi sa snažil budovať iný typ vzťahov, v ktorých nie „systém“, ale človek je na prvom mieste...

Čítaj viac

8,36 €

Bežná cena Bežne 8,80 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

8,36 €

Viac o knihe

François Neveux, podnikateľ, ktorý chcel od začiatku svojho profesionálneho života pracovať inak. Spolu so zamestnancami, zákazníkmi i konkurentmi sa snažil budovať iný typ vzťahov, v ktorých nie „systém“, ale človek je na prvom mieste.

Príbeh o Françoisovi Neveuxovi dáva chuť neustále konať spravodlivo a nezabúdať pritom aj na humor. Firmy, ktoré François založil vo Francúzsku (Závody Neveux) a v Brazílii (Rotogine), kam neváhal ísť ani napriek veľkým byrokratickým problémom, naďalej existujú.

Kniha Utópia v pohybe je určená všetkým, mladým i starším, a to nielen podnikateľom, manažérom, či ekonómom. Je určená všetkým tým, ktorí túžia realizovať svoje sny, veria im a spolu s inými chcú prispieť k dosiahnutiu spravodlivejšej, bratskej spoločnosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Utópia v pohybe - Isaline Bourgenotová Dutruová
Odetí do krásy - Jana Kucbeľová, Peter Brenkus
40,28 €
Ušetríte 8,42 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Utópia v pohybe - Isaline Bourgenotová Dutruová
Odetí do krásy - Jana Kucbeľová, Peter Brenkus
40,28 €
Ušetríte 8,42 €

„Knihy sa musia držať vedy, nie veda kníh.“

Francis Bacon