Knihy
E-knihy

Prázdniny s Huncútom

Georg, 2013
Vydavateľstvo
Georg, 2013

Kniha pre deti a mládež s množstvom ilustrácií Igora Cvachu je veľmi príjemným a zábavným čítaním, ktoré poteší nielen deti, ale aj všetkých milovníkov psov.

Čítaj viac

8,01 €

Bežná cena Bežne 8,40 €

Ušetríte 5%

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

8,01 €

Viac o knihe

Kniha pre deti a mládež s množstvom ilustrácií Igora Cvachu je veľmi príjemným a zábavným čítaním, ktoré poteší nielen deti, ale aj všetkých milovníkov psov.


Tu je zopár slov samotného hlavného hrdinu:

Hav-hav! (v ľudskej reči to znamená „Dobrý deň!“) Volám sa Huncút a vraj som ešte iba šteňa. To však neznamená, že som hlúpy, to vonkoncom nie! Dôkazom toho je, že som si našiel najlepšiu rodinu na svete: Ondrušovcov. Život s nimi (oni vravia, že so mnou) je veľká zábava. Lebo som vraj živý, hravý a nezbedný. Sebakriticky uznávam, že sem-tam som aj trošku neposlušný. Ale môžem ja za to, že si potrebujem obrúsiť svoje ostré zúbky a že mi lepšie chutia nohy nášho stola ako drevená kosť, ktorú mi podhodil tatko Ondruš?! Nemôžem! Najmä keď vezmem do úvahy fakt, že nohy stola boli z domáceho slovenského smreka a kosť pochádzala z čínskeho obchodu... Inteligentný pes ako ja však takéto situácie hravo zvláda. Stačí sa zatváriť trocha previnilo. To znamená nahodiť kajúcny psí pohľad, skloniť hlavu a stiahnuť chvost. Niekedy pridám aj nevinné „Kňuk“ – to odzbrojí každého. Svoje najkrajšie pestvá však stváram na dedine. Lebo naša babka – tá mi odpustí všetko. Od naháňania sliepok až po udupaný záhon s kvetmi. Predsa vie, že na vine nie som ja, ale vtáky, ktoré tam chodia sedávať a neustále ma provokujú!
Ešte by som vám o sebe porozprával viac, no momentálne nemám čas. Musím ísť totiž do kuchyne. Niečo tam taák pekne vonia...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Prázdniny s Huncútom - Jaroslava Kuchtová
Ako vyzerajú čísielka - Soňa Antalová
11,15 €
Ušetríte 0,55 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
80
Hmotnosť
390 g
Rok vydania
2013
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Georg
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788081540110
Naše katalógové číslo
152179

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Vaško
6.3.2018
Prázdniny s Huncútom

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Veľmi pekná knižka, naozaj bol v nej skrytý zážitok z čítania. Vhodná pre všetky vekové kategórie. Krásny príbeh o psovi Huncútovi ktorý bol u babky a dedka. Bol to veľký neposlušník. Vrelo odporúčam naozaj je to veľmi dobrá kniha.
Čítaj viac
Jana
25.8.2015
Milá
knižka, celkom vtipná. Zabavia sa pri nej nielen deti, ale aj rodičia. Rozprávačom príbehov je pes a to sa mi na knihe páči. Deti si takto uvedomia skôr, že aj zviera je živý tvor a nemožno sa k nemu správať ako k veci. Určite odporúčam.
Čítaj viac
Ľuba
8.4.2014
Konečne
nejaká reálna knižka o psovi. Páčila sa mojim deťom aj mne, čítali sme ju spolu a tešili sa, čo zase vyparatí. Hlavný hrdina nám pripomínal nášho psa, príbehy sú živé, psy sa tak správajú. Knižka je veľmi milá, je fajn, že je tam veľa ilustrácií. Najviac oceňujem vtipný spôsob podania príbehov, vôbec sme sa nenudili pri jej čítaní.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Prázdniny s Huncútom - Jaroslava Kuchtová
Ako vyzerajú čísielka - Soňa Antalová
11,15 €
Ušetríte 0,55 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev