Knihy
E-knihy

Vademecum medici

6. prepracované aktualizované, doplnené a rozšírené vydanie

  • Kolektív autorov
Osveta, 2003
Vydavateľstvo
Osveta, 2003

Od základu prepracované vydanie nenahraditeľnej komplexnej príručky určenej pre všetkých lekárov, zdravotníckych pracovníkov i študentov lekárskych fakúlt. Dôsledne a dôkladne aktualizované dielo rozšírené o nové, aktuálne kapitoly a heslá...

Čítaj viac

23,83 €

Bežná cena Bežne 25,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

23,83 €

Viac o knihe

Od základu prepracované vydanie nenahraditeľnej komplexnej príručky určenej pre všetkých lekárov, zdravotníckych pracovníkov i študentov lekárskych fakúlt.Dôsledne a dôkladne aktualizované dielo rozšírené o nové, aktuálne kapitoly a heslá, zahrnujúce najnovšie výsledky pokroku v klinike, diagnostike i terapii. Na ich spracovaní sa zúčastnili najvýznamnejší slovenskí odborníci z jednotlivých medicínskych špecializácií. Všeobecná časť obsahuje množstvo dôležitých statí, ktoré by mali lekárovi umožniť orientovať sa v problémoch spoločných pre všetky odbory medicíny, napr. Stratégia SZO ,,Zdravie pre všetkých v 21. storočí“ a jej ciele, Národný program podpory zdravia, Úvod do biomedicínskej etiky, Etika v gynekológii a pôrodníctve, SZO, Liečebný poriadok, Právna zodpovednosť lekára, Ohlasovacia povinnosť lekára, Súdnolekárska expertíza, Štatistika v medicíne, Počítačová technika v zdravotníctve, Psychológia chorého, Očkovanie, Rast a vývin dieťaťa, Ošetrovateľstvo, Prostriedky hromadného ničenia, Aktuálne diagnostické problémy, Aktuálne terapeutické problémy, atď. Jadrom publikácie sú abecedne usporiadané heslá, ktoré predstavujú jednotlivé ochorenia.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vademecum medici - Kolektív autorov
Our Love Challenges - Vít Libovický
41,83 €
Ušetríte 3,07 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
2252
Hmotnosť
1590 g
Rok vydania
2003
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Osveta
Rozmer
130×210 mm
ISBN
8080631158
Naše katalógové číslo
14994

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

15 hodnotení

13
1
1
0
0

František Mihina
21.7.2013
Vamemecum
Spĺňa očakávanie -- je súčasť základnej výbavy mladého lekára!
Čítaj viac
bulvaj
30.5.2009
vynikajuca kniha
kvalitne napisane dielo, pri ktorom neprekaza pocet stran. je tu vsetko co hlada medik aj lekar. skutocny zaklad medicinskej literatury.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Vademecum medici - Kolektív autorov
Our Love Challenges - Vít Libovický
41,83 €
Ušetríte 3,07 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green