Knihy
E-knihy

Ionizovaná voda

Zdravie na dosah ruky

ERB studio, 2013
Vydavateľstvo
ERB studio, 2013

Na slovenský knižný trh prichádza kniha, ktorá má sprístupniť a objasniť výnimočné účinky ionizovanej vody pre udržanie zdravia človeka. Odkyslenie organizmu znamená prvý krok k dlhodobému úspechu, a preto mnohí slovenskí lekári a liečitelia odporúčajú...

Čítaj viac

6,58 €

Bežná cena Bežne 6,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

6,58 €

Viac o knihe

1. vydanie populárno-náučnej knihy dvoch spoluautorov Telesforasa Laucevičiusa a Martina Baligu s názvom Ionizovaná voda – zdravie na dosah ruky.
Na slovenský knižný trh prichádza kniha, ktorá má sprístupniť a objasniť výnimočné účinky ionizovanej vody pre udržanie zdravia človeka. Odkyslenie organizmu znamená prvý krok k dlhodobému úspechu, a preto mnohí slovenskí lekári a liečitelia odporúčajú uprednostniť pri stravovaní zásadité potraviny. My Vám ponúkame tento zdravý životný štýl obohatiť aj o pitie zásaditej (ionizovanej) vody.Doba trvanlivosti potravinárskych výrobkov je stále dlhšia a dlhšia, a dĺžka ľudského života sa skracuje. Lekárne majú v ponuke stále viac a viac liekov, ale počet zdravých ľudí klesá. Diagnostické metódy sú stále zložitejšie a inovatívne, ale choroby sú stále viac a viac univerzálne a nebezpečné... Logická otázka: prečo? Čo robíme zle? Prečo ochorieme a starneme?

Odpovede nájdete v tejto knihe. Neponáhľajte sa do lekárne vždy, keď je vám zle! Existuje lepší a oveľa efektívnejší spôsob, ako obnoviť zdravie a harmóniu tela i duše. „Mŕtva“ a „živá“ voda sú nápravným prostriedkom proti viac ako 70-im ochoreniam!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ionizovaná voda - Telesforas Laucevičius, Martin Baliga
Analytika vody - Marta Horáková a kol.
38,66 €
Ušetríte 1,90 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Andrei
6.6.2015
Nezmysli
Ak celá kniha pracuje s nezmyslami uvedenými v anotácií (dĺžka ľudského života sa skracuje, choroby sú stále viac a viac univerzálne a nebezpečné) ako s faktami, je jej kúpa a čítanie stratou času. Pokiaľ sa práve nechcete zaoberať skúmaním postavenia pavied v spoločnosti (čo je však sociologicko - filozofický a nie prioritne prírodovedecký problém)
Čítaj viac

Kúpte spolu
Ionizovaná voda - Telesforas Laucevičius, Martin Baliga
Analytika vody - Marta Horáková a kol.
38,66 €
Ušetríte 1,90 €

„Spisovateľ je človek, ktorému nestačia knihy tých druhých.“

Shaw G.b.