Knihy
E-knihy
32,19 €

Bežná cena Bežne 37,00 €

Ušetríte 13%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Encyklopédia ľudovej kultúry Slovenska čitateľovi ponúka poznatky slovenskej etnológie i príbuzných spoločenskovedných disciplín o ľudovej kultúre Slovenska, jej rozmanitých vývinových podobách, ale aj o metódach a smeroch tohto bádania, o osobnostiach, inštitúciách, periodikách...

Komplet 2 zväzkov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Encyklopédia ľudovej kultúry Slovenska 1+2 -
Archaické jevy tradiční kultury na Moravě - Alena Křížová
47,91 €
Ušetríte 5,64 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
456 + 448
Hmotnosť
2760 g
Vydavateľstvo
VEDA
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
147265
Rozmer
210×278 mm
Rok vydania
1995

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


Veronika
14.4.2015
Výborné
Jsou to opravdu perfektní knihy a dle mého názoru by měly být povinnou výbavou každého česko-slovenského etnologa/etnoložky. Jsou přehledné, jasné a stačí pár minut a člověk zná význam pojmu.
Čítaj viac

VEDA, vydavateľstvo Slovenskej akadémie vied, každoročne prispieva do fondu slovenskej knižnej kultúry 60 až 70 novými publikáciami. Za 72 rokov svojej činnosti obohatilo tento fond už vyše 4 150 knižnými titulmi z oblasti vied o neživej a živej prírode, ako aj spoločenskovednej sféry, ktoré tvoria fundamenty slovenskej vedeckého poznania a vzdelanosti. Teší nás, že naše publikácie majú aj spoločenský i čitateľský ohlas. Mnohé z nich zožali úspechy v podobe či už Ceny Slovenskej akadémie vied, Ceny či Prémie Literárneho fondu, alebo iných súťaží. Mnohé z ich sa rýchlo vypredali a vydavateľstvo musí uvažovať o dotlačí či ďalších vydaniach, aby vyšlo v ústrety čitateľskému záujmu, ktorý je pre nás prioritný.

VEDA v posledných rokoch rozvinula aj intenzívnu spoluprácu s významným svetovým nakladateľským domom Peter Lang GmbH, s ktorým vydáva spoločné edičné rady Spectrum Slovakia (ako spoluvydavateľ) a UNI Slovakia (ako editor).

Čítaj viac
Kúpte spolu
Encyklopédia ľudovej kultúry Slovenska 1+2 -
Archaické jevy tradiční kultury na Moravě - Alena Křížová
47,91 €
Ušetríte 5,64 €

„Kniha je záhrada, ktorú môžeš nosiť vo vrecku.“

Arabské príslovie