Knihy
E-knihy

Celestínske proroctvo - Prvý až deviaty vhľad

Eugenika, 2012
Vydavateľstvo
Eugenika, 2012

Napínavý príbeh o hľadaní poznania a starých tajomstiev, ktoré majú veľký význam pre súčasný svet, a súčasne živo podané vysvetlenie vyšších zákonov, utvárajúcich našu realitu. Dnes už klasika ezoterickej literatúry...

Čítaj viac

12,26 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Napínavý príbeh o hľadaní poznania a starých tajomstiev, ktoré majú veľký význam pre súčasný svet, a súčasne živo podané vysvetlenie vyšších zákonov, utvárajúcich našu realitu. Dnes už klasika ezoterickej literatúry. V pralesoch Peru sa našiel prastarý rukopis, ktorý obsahuje deväť vhľadov – dôležitých poznatkov o živote, ktoré musia pochopiť jednotlivci aj celé ľudstvo, aby na Zemi mohla nastať nová éra, založená na láske a pravej duchovnosti. Hrdinovia knihy po tomto spise pátrajú a pritom prechádzajú osobnou premenou, pretože na vlastnej koži – v podobe nezvyčajných náhod a odhaľovania pozoruhodných súvislostí – zažívajú to, o čom sa píše v záhadnom proroctve.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Celestínske proroctvo - Prvý až deviaty vhľad - James Redfield
Som Idealista -
17,79 €
Ušetríte 1,61 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
344
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2012
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eugenika
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788081003141
Naše katalógové číslo
146197

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Eva Konečná
Eva Konečná
7.5.2018
Evina
Práve som ju dočítala. Je to veľmi silne pútavý príbeh, nedokázala som sa od knihy odtrhnúť. Je v nej neskutočné množstvo zmysluplných myšlienok, ktoré vás nútia sa zamyslieť nad sebou a nad vlastným životom. Doporučujem si ju prečítať, neoľutujete.
Čítaj viac
martin
15.9.2014
citatelne
Prave som ju docital. Myslim, ze je v nej kopec zaujimavych myslienok, ktore stoja za precitanie. Pacila sa mi ta o boji o energiu v medziludskych vztahoch. Sedela z mojou cerstvou prihodou, kedy jeden uplne nezmyselny konflikt zo mna vytiahol energiu na dalsi den.
Doporucujem.
Čítaj viac

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Celestínske proroctvo - Prvý až deviaty vhľad - James Redfield
Som Idealista -
17,79 €
Ušetríte 1,61 €

„Iba dobrý autor vie, ako zle píše.“

Leonid Nikolajevič Andrejev