Knihy
E-knihy

Pán Smraďoch

Vydavateľstvo
Slovart, 2013

Chloe je osamelé dievča bez priateľov a navyše žije v tieni neznesiteľne talentovanej sestry. Zoznámi sa s pánom Smraďochom, miestnym bezdomovcom. Síce trošku smrdí, ale je to jediný človek, ktorý sa k nej správa milo...

Čítaj viac

9,45 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Chloe je osamelé dievča bez priateľov a navyše žije v tieni neznesiteľne talentovanej sestry. Zoznámi sa s pánom Smraďochom, miestnym bezdomovcom. Síce trošku smrdí, ale je to jediný človek, ktorý sa k nej správa milo. Dokonca ešte milšie ako mama – snobka od kosti. Mama kandiduje do Parlamentu a sľubuje voličom, že z mestečka zmiznú bezdomovci, a tak všetko nasvedčuje tomu, že Chloe príde o jediného priateľa. Až kým nenájde miesto, kde by ho mohla skryť. Niektoré tajomstvá môžu dopadnúť všelijako. A pokiaľ ide o tajomstvá, pán Smraďoch ich má zrejme viac, ako sa na prvý pohľad zdá...

Veková kategória: 7+
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pán Smraďoch - David Walliams
Babka gaunerka - David Walliams
18,90 €
Ušetríte 1,00 €

Recenzie, kritiky

Pán Smraďoch (Eva Bubnášová), Knižná revue 2014/03

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
272
Hmotnosť
390 g
Rok vydania
2013
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart
Rozmer
125×190 mm
ISBN
9788055607856
Naše katalógové číslo
146076

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

9 hodnotení

7
1
1
0
0

Mária
13.2.2016
super ľahké čítanie
Toto je naša druhá kniha od tohto autora. Prvá bola babka gaunerka a tá bola tiež fantastická ako táto. Už máme kúpenu aj Malý milionár, tak verím, že bude taká dobrá ako tieto dve. Vrelo odporúčam, deti to určite zaujme.
Čítaj viac
Aja
14.8.2015
Názor čitateľa
Odporúčam, výborná kniha. Ako ju náš 8 ročný syn prečítal, neskutočne ho chytilo čítanie. Už ho nemusíme prehovárať,prosiť a nútiť do čítania. Rozčítal sa a teraz hltá všetky Walliamsove knihy.
Odporúčam aj dospelým, určite vás dojme.
Čítaj viac
Renča
11.12.2014
nielen pre deti
Je to síce kniha pre deti, ale obal zaujal, tak prečo nekúpiť? A urobila som dobre... Je to jemné, ľahké čítanie, ktoré je okorenené jemným humorom a záverom, ktorý by som nepredpokladala... Výborná kniha nielen pre deti, ale i pre nás dospelých, aby sme sa niekedy zamysleli, ako sa správame, čo naše správanie vyvolá a hlavne, že by sme sa mali venovať našim deťom a dávať im najavo lásku. Odporúčam každému, kto má chuť na "zhltnutie" knihy, pobavenie sa a plač zároveň.
Čítaj viac
Lenka
10.1.2014
Názor čitateľa
Takto má vyzerať kniha pre deti. Zábavná, vtipná, nečakaný koniec. Walliamsove knihy pohladia nie len detskú dušu, ale i dospelácku.
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Pán Smraďoch - David Walliams
Babka gaunerka - David Walliams
18,90 €
Ušetríte 1,00 €