Knihy
E-knihy

Krídla nad Slovenskom 1918 - 1939

(Komplet DVD + kniha Fragmenty)

  Krídla nad Slovenskom 1918-1939 - filmový dokument na DVD z produkcie vydavateľstva Magnet Press Slovakia, ktorý v edícii Vojenské lietadlá a história...

  Čítaj viac

  8,50 €

  Bežná cena Bežne 8,95 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do 8 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o titule

  Krídla nad Slovenskom 1918-1939 - filmový dokument na DVD z produkcie vydavateľstva Magnet Press Slovakia, ktorý v edícii Vojenské lietadlá a história.

  Dielo ponúka pohľady na osudy vojenských lietadiel a ľudí okolo nich na pozadí dejinných udalostí od konca 1. svetovej vojny do marca 1939 na území Slovenska, respektíve v prvej Česko-slovenskej republike. Historické filmové zábery sa striedajú s osobnými výpoveďami historikov a autorov kníh o vojenskom letectve, ktoré sú citlivo konfrontované s vojensko-politickými i geografickými zmenami tej doby.

  Dokumentárny komplet je tvorený filmom na DVD (anglické titulky) a literárne spracovanými príbehmi o niektorých vojenských strojoch a ich pilotoch s názvom Fragmenty, v slovensko-anglickej verzii.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Krídla nad Slovenskom 1918 - 1939 -
  Krídla v boji 1939 - 1945 - Maroš Berák
  17,00 €
  Ušetríte 0,90 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  Společnost Magnet Press už přes dvacet let působí na slovenském časopiseckém trhu. Původně se věnovala pouze distribuci odborných periodik z ČR, s důrazem na časopisy orientované na letectví, armády, vojenskou techniku a historii, modelářství a sportovní létání. Postupně svou nabídku rozšířila i na další žánry. Významné místo zastává i v oblasti vydávání periodik a knižních publikací. Je spoluvydavatelem několika časopisů, vydává knižní publikace z oblasti letectví, historie ozbrojených sil SR, techniky apod. K tomu využívá i vlastní grafické studio.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Krídla nad Slovenskom 1918 - 1939 -
  Krídla v boji 1939 - 1945 - Maroš Berák
  17,00 €
  Ušetríte 0,90 €