Knihy
E-knihy

Môj osud

Dlhá cesta domov

Magnet Press, 2012
Vydavateľstvo
Magnet Press, 2012

Literárne spracovanie pôvodného rukopisu Pamätí podplukovníka v. v. F. Urbana, v ktorých autor približuje svoju životnú púť od počiatkov pôsobenia v armáde prvej ČSR cez osudy a okolnosti služby v nej, v čase Slovenského štátu a začiatku SNP...

Čítaj viac

9,41 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Literárne spracovanie pôvodného rukopisu Pamätí podplukovníka v. v. F. Urbana, v ktorých autor približuje svoju životnú púť od počiatkov pôsobenia v armáde prvej ČSR cez osudy a okolnosti služby v nej, v čase Slovenského štátu a začiatku SNP. Ďalej opisuje svoje zatknutie v ZSSR a útrapy v sovietskych väzniciach a pracovných táboroch v rokoch 1944 až 1951. Svoje reminiscencie završuje opisom pohnutého života po návrate do vlasti a líčením udalostí spojených so svojou rehabilitáciou.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Môj osud - František Urban
Augustín Morávek od arizácií k deportáciám - Stanislav Mičev
19,29 €
Ušetríte 0,51 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
192
Hmotnosť
630 g
Rok vydania
2012
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Magnet Press
Rozmer
174×240 mm
ISBN
9788089169245
Naše katalógové číslo
144129

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Společnost Magnet Press už přes dvacet let působí na slovenském časopiseckém trhu. Původně se věnovala pouze distribuci odborných periodik z ČR, s důrazem na časopisy orientované na letectví, armády, vojenskou techniku a historii, modelářství a sportovní létání. Postupně svou nabídku rozšířila i na další žánry. Významné místo zastává i v oblasti vydávání periodik a knižních publikací. Je spoluvydavatelem několika časopisů, vydává knižní publikace z oblasti letectví, historie ozbrojených sil SR, techniky apod. K tomu využívá i vlastní grafické studio.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Môj osud - František Urban
Augustín Morávek od arizácií k deportáciám - Stanislav Mičev
19,29 €
Ušetríte 0,51 €

„Čitateľ, ten sa má... on si môže svojich autorov vyberať.“

Kutr Tucholský