Knihy
E-knihy

Podivný barón

Rak, 1993
Vydavateľstvo
Rak, 1993

Dramatický, už dvakrát sfilmovaný príbeh baróna Emila Hoenninga O'Carroll, nemeckého dôstojníka, ktorý sa na začiatku 19. storočia usadil na Považí a preskúmal jedinečné, dnes už zničené nálezisko na Púchovskej skale. Pomohol tým vyriešiť záhadu...

Čítaj viac

3,32 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Dramatický, už dvakrát sfilmovaný príbeh baróna Emila Hoenninga O'Carroll, nemeckého dôstojníka, ktorý sa na začiatku 19. storočia usadil na Považí a preskúmal jedinečné, dnes už zničené nálezisko na Púchovskej skale.

Pomohol tým vyriešiť záhadu zániku stredodunajských Keltov, ktorá zapísala Púchov do európskej histórie. Kniha vyšla v tvrdej väzbe so štvorfarebnou obálkou a s množstvom dokumentárnych fotografií.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Podivný barón - Pavel Dvořák
Piata kniha o Bratislave - Pavel Dvořák
20,53 €
Ušetríte 0,69 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
186
Hmotnosť
390 g
Rok vydania
1993
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Rak
Rozmer
130×210 mm
ISBN
8085501–023
Naše katalógové číslo
137407

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Vydavateľstvo Rak Budmerice vzniklo so zámerom, že sa bude špecializovať na historickú literatúru, najmä na čisté, neinterpretované pramene. Dokladá to aj rak v názve, zvieratko, ktoré sa vracia nazad a k životu potrebuje neznečistenú vodu (netajím, že som si ho vybral aj preto, že obsahuje polovicu môjho trochu upraveného mena - Dvo-rak).

Čítaj viac
Kúpte spolu
Podivný barón - Pavel Dvořák
Piata kniha o Bratislave - Pavel Dvořák
20,53 €
Ušetríte 0,69 €

„Kniha je často dôležitejšia než veľká bitka.“

Samuel Smiles