Knihy
E-knihy
25,19 €

Bežná cena Bežne 26,99 €

Ušetríte 7%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

25,19 €

Viac o produkte

Chýba Vám hra na párty? Hra Dixit je na takéto udalosti ako stvorená. Hráči majú na ruke 6 krásne ilustrovaných kariet. Začínajúci hráč si vyberie akúkoľvek kartu, ktorú krátko popíše a položí ju rubom na stôl. Ostatní hráči sa snažia zo svojich kariet vybrať práve takú, ktorá najviac sedí rozprávačovmu opisu. Všetci dajú svoje karty do stredu stola rubom.
Potom rozprávač tieto karty zamieša a vyloží ich lícom nahor. Ostatní hráči budú skryto žetónikmi hádať, ktorá karta je rozprávačova. Podľa správnosti tipov budú rozdané body. Avšak má to háčik - ak rozprávača nikto neuhádane, všetci okrem rozprávača dostanú bodu a naopak ak rozprávača uhádnu všetci taktiež dostanú body všetci okrem rozprávača.
V roli rozprávača sa hráči striedajú.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dixit - Jean-Louis Roubira
Dixit 6: Memories (rozš.) - Carine Hinder, Jérôme Pélissier
42,18 €
Ušetríte 2,69 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Rozmery krabice
275×275 mm
Naše katalógové číslo
136891
Katalógové číslo výrobcu
1206
Vekové odporúčanie
8+

Recenzie

Ako sa vám páčila hra?

5,0 / 5

15 hodnotení

15
0
0
0
0

Anna
18.11.2018
Najoriginálnejšia hra, akú poznám. Ľudí baví bez rozdielu veku a pohlavia, a to aj náročných "frfľošov". :) Karty sú navyše prekrásne, postupne dokupujeme ďalšie rozšírenia. Odporúčam všetkým!
Čítaj viac
Peter Kocvár
22.12.2017
skvelá hra
Nepoznám človeka, ktorému by sa táto hra nepáčila. Dá sa hrať s deťmi zhruba od 6 rokov veku a okamžite si ich získa. Rozvíja nielen fantáziu, ale aj empatiu, vcítenie sa do myslenia a predstavivosti iných ľudí, odhadovanie ich uvažovania a vyjadrovacie schopnosti. Je zábavná, deti ju samé chceli hrať ešte aj po tom, čo sme poznali víťaza. Pravidlá sú neuveriteľne jednoduché, po prvom kole ich pochopí každý. Ak ste ju ešte nehrali, určite odporúčam, určite sa hodí aj ako dar. V kolektíve dospelých, napríklad pri vínku, alebo pri hre so staršími ľuďmi dostáva hra ďalšie vrstvy a rozmery.
Čítaj viac
Marta
31.8.2016
Názor zákazníka
Veľmi zaujímavá hra. Rozvíja fantáziu, núti rozmýšľať aj o inom význame obrázku, ktorý mám pred sebou. Odporúčam hrať s deťmi na rozvíjanie predstavivosti.
Čítaj viac
8.1.2015
Dixit
Veľmi pekná hra. Určite odporúčam. Nepoznám človeka, ktorému by sa nepáčila. Určite si dokúpime aj ďalšie rozšírenia. Dalo by sa to hrať donekonečna :)
Čítaj viac
ema
29.12.2014
Názor zákazníka
Hra je veľmi zaujímavá a je to zábava pre celú rodinu s krásnymi obrázkami. Rozvíja predstavivosť, zlepšuje komonikáciu a veľa sa pri nej nasmekete. Odporúčam ju všetkým Vám. :)
Čítaj viac
26.10.2013
Selwaga
Hra je skutočne super. Dajú sa kúpiť aj ďalšie rozšírenia a ďalšie karty
Čítaj viac
Daniela Slivková
2.9.2013
Názor zákazníka
Úžasná hra. Krásne spracovanie obrázkov. Veľmi pohodová hra pre všetkých. Bola to super kúpa. Doporučujem!
Čítaj viac
Ľudmila
4.3.2013
Dixit hra
Najlepšie, čo som mohla pre moju rodinu urobiť, bolo kúpiť hru Dixit. Super strávený čas, ak si ju zahráte. Odporúčam všetkým :)
Čítaj viac

Kúpte spolu
Dixit - Jean-Louis Roubira
Dixit 6: Memories (rozš.) - Carine Hinder, Jérôme Pélissier
42,18 €
Ušetríte 2,69 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green