Knihy
E-knihy

Podniková ekonomika

Grada, 2012
Vydavateľstvo
Grada, 2012

Autoři v knize postihli celou základní problematiku podnikové ekonomiky. Zahrnuty jsou i podnikové funkce z oblasti organizace a řízení podniku, které jsou nezbytným předpokladem naplňování funkcí ekonomické povahy. Kniha je členěna do třinácti....

Čítaj viac

27,62 €

Bežná cena Bežne 28,98 €

Ušetríte 5%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Autoři v knize postihli celou základní problematiku podnikové ekonomiky. Zahrnuty jsou i podnikové funkce z oblasti organizace a řízení podniku, které jsou nezbytným předpokladem naplňování funkcí ekonomické povahy. Kniha je členěna do třinácti základních kapitol, přičemž každá kapitola obsahuje teoretický základ, vlastní výklad problematiky a použitou literaturu. Úvod je věnován vztahu mikroekonomie a podnikové ekonomiky, popsány jsou faktory podnikového prostředí, specifikovány funkce a formy hospodaření podniku, jeho hodnota a životní cyklus, popsány jsou metody a formy organizace a řízení podnikových procesů, principy a postupy podnikového marketingu, definovány jsou současné metody v oblasti řízení lidských zdrojů, obsah a zajištění interního auditu, vymezeny jsou principy podnikání malých a středních podniků. Závěr knihy je věnován problematice vstupu podniků na zahraniční trhy.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Podniková ekonomika - Marek Vochozka, Petr Mulač a kolektiv
Klub nerozbitných detí - Slávka Kubíková
39,39 €
Ušetríte 3,39 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
576
Hmotnosť
1110 g
Rok vydania
2012
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Grada
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788024743721
Naše katalógové číslo
134930

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Podniková ekonomika - Marek Vochozka, Petr Mulač a kolektiv
Klub nerozbitných detí - Slávka Kubíková
39,39 €
Ušetríte 3,39 €

„Tak ako sa nemá jesť iba pre chuť, nemalo by sa ani čítať iba pre zábavu.“

John Ruskin