Knihy
E-knihy

Sensei ze Šambaly 2

Ibis, 2012
Vydavateľstvo
Ibis, 2012
2. diel série
Sensei ze Šambaly

Kniha vypráví o třetím dnu prázdninového pobytu sportovního oddílu východních bojových umění v čele se Senseiem. Zábavná dobrodružství mladých lidí, uchvacující filozofie Senseie a jeho neobyčejné ukázky....

Čítaj viac

8,86 €

Bežná cena Bežne 8,88 €

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

8,86 €

Viac o knihe

Kniha vypráví o třetím dnu prázdninového pobytu sportovního oddílu východních bojových umění v čele se Senseiem. Zábavná dobrodružství mladých lidí, uchvacující filozofie Senseie a jeho neobyčejné ukázky. Moudrá legenda o Bódhisattvovi, nevšední pohled na podstatu člověka, ohromující vyprávění Senseie o prvním slovanském lékaři z 11.století, světci Kyjevské Rusi -Agapitu Pečerském Lékaři Nezištném, jehož zázračné ostatky jsou dosud uloženy v Kyjevo-Pečerské lávře. To a mnoho jiného se dozví čtenář, před nímž se odhalí úplně jiný pohled na svět, historii a věčné otázky lidstva.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sensei ze Šambaly 2 - Anastasia Novych
Sensei ze Šambaly 3 - Anastasia Novych
16,92 €
Ušetríte 0,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

8 hodnotení

7
1
0
0
0

astro duchovný mág ktorý číta najlepšie knihy
18.1.2019
Majstrovsky napísaná kniha autorky Anastasie Novych ktorá si získala moje srdce, očarila moju fantáziu a naučila ma žiť. Putave čítanie ktoré vrelo odporňučam všetkým ktorý potrebuju životnu a duchovnú facku. ahoj
Čítaj viac
Moky1236
24.10.2018
Sensei II
Skvela kniha, vrelo odporúčam ! Dosť znalosti s ktorými sa môžete podeliť nie len s rodinou ale aj známimy . Zatial prečitane 3 časti a musím povedať je to bomba ! Určite vyskúšam aj dalšie knihy od Anastasie .
Čítaj viac
Michaela
1.2.2017
Sensei zo Šambaly 2
I v tejto knihe pokračuje neobvyklé rozprávanie zážitkov, ktoré si autorka zaznamenala do deníčka. Okrem príbehu sa dozvedáme aj o duchovných technikách, ktoré sú ľahko a zrozumiteľne vysvetlené a tak prístupné pre každého z nás.
Čítaj viac
Majka
5.5.2015
Sensei
Celá séria týchto knižiek mi pohladila dušu a utvrdila ma v tom, že existuje v tomto smere viacej podobne zmýšľajúcich ľudí. Teší ma, že vo svojom vnímaní dnešného sveta nie som sama. Oceňujem hlavne "Senseiove" výroky a návod na vizualizáciu pri očistnej meditácii :-)
Čítaj viac

Kúpte spolu
Sensei ze Šambaly 2 - Anastasia Novych
Sensei ze Šambaly 3 - Anastasia Novych
16,92 €
Ušetríte 0,56 €

„Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život.“

Hans Christian Andersen