Knihy
E-knihy
9,62 €

Bežná cena Bežne 10,13 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

   Kniha je určená mladým karatistom a ich rodičom. Dozvedia sa v nej, čo je karate, kedy s ním začať, aký režim dodržiavať, ako trénovať doma atď.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
119
Hmotnosť
600 g
Rok vydania
2002
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá
Rozmer
200×250 mm
ISBN
8006012652
Naše katalógové číslo
12876

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

13 hodnotení

8
3
1
0
1

13. 6. 2014
Názor čitateľa
Ja mam 13.Túto knihu mam doma ale nie z tejto stránky. Som 4.kyu.Na začiatku keď som prišiel do doja a začali cvičiť kopy atď, veľmi mi to nešlo. Ale táto kniha mi dosť pomohla. I keď teraz mi je nanič. Ale teraz sa z nej učí moja 5-ročná sestra(6.kyu).Na karate chodí krátko(1,5).Knihu som ukázal senzejovy(3.dan).Vravel že ja tak akurát pre začiatočníkov. Takže môj názor je Začiatočníkom odporúčam, odporúčam, odporúčam a Pokročilým neodporúčam, neodporúčam, neodporúčam.-Predsa len je lepšie cvičiť so senzejom :).
Čítaj viac
tetesqua
28. 5. 2014
Názor čitateľa
Taká úplne zbytočná kniha. Len pre úplného začiatočníka, ktorý sa nenaučí nič a aj to s pravdepodobne s veľkými chybami. O autoravi som počula, že sa len snaží zarobiť na karate. Jeho daľším dielom je cvičenie podľa internetovej stránky, kde ak zaplatíte, tak vás aj inteternetovo "odpáskuje" :-D To je ako keby sa chlapec snážil naučiť futbal v obývačke podľa videa s Ronaldom :-D
Čítaj viac
12. 3. 2014
učen karate
Celkom dobra knizka ja mam 7.kyu,ale som radšej ked ma to učí senzej.
Čítaj viac
eva
26. 11. 2012
Názor čitateľa
Knizka je fajn, pomoze pri nacviceni si zakladnych kopov a uderov.Pekne ilustrovana.
Čítaj viac

Slovenské pedagogické nakladateľstvo vzniklo v roku 1920 ako pobočka Štátneho nakladateľstva v Prahe pod rovnakým názvom. V roku 1939 sa osamostatnilo a roku 1952 premenovalo na Slovenské pedagogické nakladateľstvo. Ako pôvodne výhradné vydavateľstvo učebníc vydalo už milióny výtlačkov kníh pre všetky typy škôl. Novodobá história vydavateľstva sa začala písať po revolúcii, v 90. rokoch minulého storočia. Hoci vydavateľstvo prešlo významnými štrukturálnymi zmenami, zachovalo si svoju produkciu. V súčasnosti sme túto produkciu ešte rozšírili. Vydávame kvalitné učebnice pre všetky typy škôl v slovenskej a maďarskej mutácii, učebnice pre žiakov so sluchovým i zrakovým postihnutím. Ponúkame množstvo vzdelávacích príručiek pre základné a stredné školy (na vyučovacie predmety slovenský jazyk, ruský jazyk, anglický jazyk, matematika, prírodoveda, občianska náuka, dejepis atď.), publikácie určené na Testovanie 9, na maturitné skúšky, ako aj učebnice pre samoukov a jazykové kurzy (španielčina, ruština, maďarčina, francúzština, latinčina). Máme dlhoročnú tradíciu vo vydávaní slovníkov – cudzojazyčných, výkladových, terminologických.

História Mladých liet sa začína vo vydavateľstve Smena, kde sa sústredilo vydávanie detských kníh. Dovtedy vychádzali knihy pre mladých čitateľov v rôznych vydavateľstvách, všade iba okrajovo. Až v roku 1950 vzniklo vydavateľstvo, ktoré sa zameralo práve na detské knihy. Od roku 1953 malo názov Slovenské nakladateľstvo kníh pre deti a mládež (známe pod skratkou SNDK) a roku 1957 dostalo meno, ktoré sa mu dodnes nezmenilo: Mladé letá. Autorské a redaktorské tímy priniesli na slovenský knižný trh to najlepšie z oblasti pôvodnej slovenskej tvorby, ale i mnoho kvalitných prekladov. O kvalite vydavateľskej produkcie svedčia autori, ktorých diela dnes už tvoria zlatý fond slovenskej detskej literatúry a stali sa obľúbenou klasikou (Pavol Dobšinský, Ľudmila Podjavorinská, Mária Rázusová-Martáková, Jozef Cíger Hronský, Krista Bendová), z ďalšej generácie Mária Ďuríčková, Klára Jarunková, Vincent Šikula, Milan Rúfus, Ľubomír Feldek, Ján Navrátil, Ján Turan, Jozef Pavlovič a iní. Naši mladší čitatelia dobre poznajú aj knižky Daniela Heviera, Gabriely Futovej a ďalších spisovateľov. Mladé letá vždy spolupracovali s najlepšími slovenskými a českými ilustrátormi, mená Ľudovít Fulla, Jaroslav Vodrážka, Albín Brunovský, Dušan Kállay, Peter Kľúčik, Svetozár Mydlo, Jana Kiselová-Siteková, Ľuba Končeková-Veselá, Miroslav Regitko a Ľuba Suchalová-Harichová netreba nikomu predstavovať. Najprogresívnejším činom pri sprístupňovaní pekných kníh deťom bolo založenie Klubu mladých čitateľov. KMČ vzniklo v roku 1963 a už v prvom ročníku sa prihlásilo 48 000 členov.

Naše knihy pravidelne získavajú ocenenia:

Najkrajšie knihy Slovenska Najkrajšia kniha roka Slovník roka Cena Mateja Bela Knižné prémie Literárneho fondu za vedecký a odborný preklad

Vydavateľstvo Slovenské pedagogické nakladateľstvo – Mladé letá malo šťastie, že ľudia, ktorí v ňom do dnešných chvíľ pôsobili alebo s ním spolupracovali, nešetrili svojím časom, umom, kumštom, ale najmä vkladali srdce do kníh obohacujúcich celé generácie čitateľov.

Patrí im za to najúprimnejšie poďakovanie.

Čítaj viac

„Tí čo pália knihy, napokon budú upaľovať aj ľudí.“

Heinrich Heine