Knihy
E-knihy

Ako si ovládať telo II.

Zdravo žiť

Vydavateľstvo
Timy Partners, 1995
Preklad

Ak chcete vyžarovať energiu a vitalitu, ak chcete s plným vedomím kontrolovať vlastné zdravie, renomovaní americkí autori preslávenej knihy o diéte vám dnes ponúkajú nový vzrušujúci program. V knižke Ako si ovládať telo II. sa dozviete, že skutočne...

Čítaj viac

4,07 €

Bežná cena Bežne 4,28 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ak chcete vyžarovať energiu a vitalitu, ak chcete s plným vedomím kontrolovať vlastné zdravie, renomovaní americkí autori preslávenej knihy o diéte vám dnes ponúkajú nový vzrušujúci program. V knižke Ako si ovládať telo II. sa dozviete, že skutočne môžete žiť bez liekov a povzbudzujúcich prostriedkov a minimalizovať stres.
Ako si ovládať telo II. vám ukáže, aké je ľahké vzdať sa starých zlozvykov a zmeniť životný štýl na taký, pri ktorom omladnete a dostanete oveľa väčšiu chuť do života.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako si ovládať telo II. - Harvey Diamond, Marilyn Diamond
Diablova zajatkyňa - Jana Pronská
13,34 €
Ušetríte 1,84 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Fit for Life
Rozmer
145×210 mm
ISBN
8096721224
Naše katalógové číslo
127469
Počet strán
384
Hmotnosť
150 g
Rok vydania
1995
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Timy Partners

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Vydavateľstvo Timy Partners sa špecializuje na knižné tituly, ktoré čitateľov motivujú k pozitívnej zmene. Či už sú to biografie športovcov, úspešná séria Telo ako posilňovňa alebo napríklad o výchove psov. V roku 2016 v tomto vydavateľstve vyšla obľúbená kniha Leading od Sira Alexa Fergusona, dlhoročného manažéra tímu Manchester United.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako si ovládať telo II. - Harvey Diamond, Marilyn Diamond
Diablova zajatkyňa - Jana Pronská
13,34 €
Ušetríte 1,84 €