Knihy
E-knihy
8,40 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Táto publikácia vypĺňa značnú medzeru v odbornej literatúre k problematike komoditných trhov a reálnych investícií, ktoré prešli v poslednom desaťročí významným rastom, ale zároveň aj zásadnými zmenami.

Základné poznatky z tejto oblasti sú rozdelené do troch blokov. Prvá časť vysvetľuje čitateľovi základné pojmy z oblasti komoditných trhov, ich klasifikáciu a mechanizmus obchodovania na komoditných trhoch. Ďalšia časť publikácie sa už venuje konkrétnym komoditám. Posledná časť je venovaná niektorým vybraným reálnym investíciám, ktoré sú v centre investorskej pozornosti v súčasnosti, resp. predstavujú nové perspektívne investície do budúcnosti.

Publikácia nielen poslúži študentom ako študijný materiál, ale aj upriami pozornosť čitateľskej verejnosti na alternatívne investície mnohých investorov. Okrem iného tiež môže osloviť širší okruh laickej verejnosti, ktorá si tak osvojí aj iný pohľad na komodity a reálne investície.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

„Vlastnou univerzitou nášho života je zbierka kníh.“

Thomas Carlyle