Knihy
E-knihy

Smrteľný hriech

Fragment, 2012
2-3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Fragment, 2012
Edícia
Zo života

Skutočný príbeh kresťanky žijúcej v Pakistane, ktorá bola odsúdená na smrť za to, že sa pri práci na poli napila moslimskej posvätnej vody, a tým ju znečistila...

Čítaj viac

4,20 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Skutočný príbeh kresťanky žijúcej v Pakistane, ktorá bola odsúdená na smrť za to, že sa pri práci na poli napila moslimskej posvätnej vody, a tým ju znečistila. Teraz je vo väzení a čaká na popravu. Bojuje za ňu mnoho vplyvných ľudí, vrátane pápeža. Niekoľko pakistanských politikov bolo zavraždených za to, že sa jej zastali. Výťažok z predaja knihy pôjde na právnikov, ktorí ju obhajujú, a na jej päť detí, ktoré zostali samé s otcom a musia sa ukrývať.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
112
Hmotnosť
210 g
Rok vydania
2012
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Fragment
Rozmer
128×196 mm
ISBN
9788080896034
Naše katalógové číslo
126641

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,2 / 5

4 hodnotenia

2
1
1
0
0

Suya
23.4.2014
Pravda o islame pre všetkých ľahostajných nielen v EÚ
Strhujúci príbeh, ktorý nechcene zobrazuje zvrátené pomery v islamských krajinách. Pakistan je krajina kde rozhoduje Taliban a mullahovia, resp. pravidlá dané Koránom, právo šaríja. Krajina, kde sa bežne zabíjajú novorodenci, kde muži polievajú ženy kyselinou aby si obnovili stratu svojej česti, krajina, kde manželstvá s 5-ročnými dievčatkami nie sú ničím výnimočným, krajina, kde za znásilnenie ide do väzenia nevinná obeť a nie páchateľ, krajina, kde byť kresťanom alebo hinduistom znamená byť nečistým a moslimi s vami zaobchádzajú ako s topánkami... Rúhačský zákon je nastavený tak, že akákoľvek pripomienka na adresu islamu je trestaná smrťou. Za nelichotivú poznámku o islame, Koráne, Mohamedovi alebo moslimoch má ktokoľvek právo zabiť vás na mieste. Asia Bibi je silná žena, skutočná kresťanka konajúca podľa príkladu Ježiša Krista. Neskonale ju obdivujem a viem, že sa s ňou raz stretnem. Najskôr však musíme vybojovať jej oslobodenie. Ľudia, otvrote prosím oči a pomôžte! Zastavte islamizáciu v EÚ, Británia je už teraz takmer ako Nový Pakistan..
Čítaj viac
Ingrida Richterová
Ingrida Richterová
7.5.2013
Veľmi zaujímavé
Knižočka, ktorá síce nemá veľa strán, no za to silný príbeh, a ten nenechá ľahostajným žiadneho čitateľa. Možno tu nájsť pravý dôkaz toho, že viera v Boha, to nie sú len slová, ale aj skutky. Štýl písania nie je zložitý, čo robí túto knihu ešte viac uveriteľnou. Aj keď toto dielo nebude možno knihou roka 2012, pre mňa to kniha roka rozhodne je, pretože má v sebe posolstvo, ktoré je na zamyslenie pre každého z nás, bez ohľadu na to, či veríme v Boha alebo nie. Posolstvo pevnej vôle, sebaúcty, ale hlavne nádeje.
Čítaj viac
František
11.7.2012
Názor čitateľa
Táto kniha poukazuje na fanatický islamizmus, pre ktorý ľudský život neznamená nič. Svoju svätú knihu Korán si prispôsobili svojim potrebám a nenávisti. Hlavná hrdinka príbehu kruto dopláca na nezmyselné pravidlá a zákony šarie. Kniha ma hneď zaujala a pohltila. Niekedy je možno dobré nazrieť do iného sveta, aj keď tak trochu nezmyselného a príliš krutého.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Vždy, keď vojdem do knižnice, nedokážem pochopiť, prečo by som z nej mala niekedy odísť.“

Marie de Sevigne