Knihy
E-knihy

Eugen Suchoň

Vydavateľstvo
Hudobné centrum, 2007

Druhé vydanie Zavarského monografie Eugen Suchoň, profil skladateľa, prichádza po vyše päťdesiatich rokoch od prvého a je príspevkom Hudobného centra k Storočnici Eugena SuchoňDruhé vydanie Zavarského monografie Eugen Suchoň, profil skladateľa...

Čítaj viac

8,51 €

Bežná cena Bežne 8,96 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

8,51 €

Viac o knihe

Druhé vydanie Zavarského monografie Eugen Suchoň, profil skladateľa, prichádza po vyše päťdesiatich rokoch od prvého a je príspevkom Hudobného centra k Storočnici Eugena Suchoňa 2008. Knihu sme rozšírili o doteraz nepubliovanú štúdiu Príspevok k vývinu hudobnej reči Eugena Suchoňa z konca 50. rokov, ktorá podáva podrobnú melodickú a harmonickú analýzu modálnej hudobnej reči skladateľa, so snahou o jej zaradenie do kontextu dobových hudobných prúdov. Takto rozšírená verzia knihy sa teda zaoberá Suchoňovou tvorbou od jej začiatkov po operu Svätopluk. Významnou inováciou druhého vydania je aktuálny Zoznam diel Eugena Suchoňa, ktorý nahrádza Zavarského pôvodný neúplný súpis a zároveň prináša aktualizáciu dvoch hlavných relevantných súpisov diel skladateľa od Danice Štilichovej a Alžbety Rajterovej.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Eugen Suchoň - Ernest Zavarský
List zo záhrobia - Dominik Dán
19,67 €
Ušetríte 3,24 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
207
Hmotnosť
420 g
Rok vydania
2007
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Hudobné centrum
Rozmer
156×210 mm
ISBN
9788089427000
Naše katalógové číslo
125935

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Eugen Suchoň - Ernest Zavarský
List zo záhrobia - Dominik Dán
19,67 €
Ušetríte 3,24 €