Knihy
E-knihy

Konečne sa rozhodni

Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ, 2011

Najnovší, deviaty román našej najpopulárnejšej autorky. Natália pracuje v požičovni svadobných šiat a v súkromnom živote stojí pred závažným rozhodnutím. Keď už to konečne vyzerá, že vie, ako ďalej, objaví mail od muža, s ktorým kedysi spájala...

Čítaj viac

6,00 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Najnovší, deviaty román našej najpopulárnejšej autorky. Natália pracuje v požičovni svadobných šiat a v súkromnom živote stojí pred závažným rozhodnutím. Keď už to konečne vyzerá, že vie, ako ďalej, objaví mail od muža, s ktorým kedysi spájala svoju budúcnosť. A hoci doteraz pokladala ich vzťah za ukončený, odrazu cíti potrebu prehodnotiť celý doterajší život a hľadanie šťastia u svojich „osudových“ mužov. Pre ktorého z nich sa napokon rozhodne?

Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
272
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2011
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788022016148
Naše katalógové číslo
117995

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

16 hodnotení

12
2
2
0
0

Katarína
19.1.2016
Skvelá
Kniha sa mi páčila. Som rada, že sa v nej nevyskytovali vulgarizmy a erotika. Také knihy si vážim a rada si ich prečítam aj druhýkrát. Dúfam, že aj ďalšie knihy od tejto spisovateľky sú pekné a slušné.
Čítaj viac
Alžbeta
24.3.2014
Názor čitateľa
Moja oľúbená slovenská autorka a jej ďalšia vydarená kniha s príbehmi ľudí, ktoré píše sám život. Odporúčam pre všetky vekové katogórie od 16 r. a mužov nevynímajúc :-), aby videli svet aj očami žien !
Čítaj viac
ScherRu
21.1.2013
Skvelá
Katarína je moja obľúbená autorka. Píše skvelé knihy. Aj táto, ako všetky ostatné, bola pre mňa lahôdkou. Spisovateľka je neskutočnou majsterkou slov, viet, myšlienok a s ľahkosťou profesionálky ich ukladá na papier. Majstrovsky a premyslene rozvíja dej, prebúdza u čitateľa zvedavosť, núti ho čítať. Kniha sa mi páčila. Prežila som s ňou niekoľko príjemných večerov a neľutujem. Vrele odporúčam
Čítaj viac
Lucia
30.12.2012
Názor čitateľa
Kniha je tak dobrá ako aj tie predošle od spisovateľky.Príbeh je zaujímavý a zaujme určite každú vekovú kategóriu.
Čítaj viac
Dana B
21.11.2012
Názor čitateľa
Velmi dobra kniha prečitala som ju na jeden hlt knihy Katariny ma zatial nesklamali tešim sa na dalšiu
Čítaj viac
7.9.2012
Názor čitateľa
Kniha ma celkom zaujala. Bolo zaujímavé sledovať ako sa vyvíjajú osudy postáv v knihe. Príjemná oddychovka, ktorú sa určite oplatí prečítať.
Čítaj viac
Zuzana
15.6.2012
Názor čitateľa
Mne sa kniha veľmi páčila, odporúčam. Doteraz som prečítala všetky knihy od tejto autorky a táto sa mi zdá asi najlepšia.
Čítaj viac
Anna
28.12.2011
Názor čitateľa

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Dobrý deň, chcem len upozorniť na jednu chybu v knihe... Niekde v úvode knihy, je muž (nemyslím tým Vaša), s ktorým bola hlavná hrdinka Natália a jej kamarátka na chate, pomenovaný ako Zdeno, a na konci som sa dočítala, že je to Igor... Tak ktorý to je vlastne? Inak celkom dobrá kniha :-)
Čítaj viac
Eva
15.3.2014
Názor čitateľa
Všimla som si to aj ja
Čítaj viac
Gabriela Gregorová
Gabriela Gregorová
27.12.2011
Odporúčam :-)

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Nová kniha od autorky nesklamala. Slzy neboli,ale zato chvíle zamýšlania nad osudom postáv mi vyzážal dych. Dej reálnej situácie v spoločnosti. Odporúčam. :-)
Čítaj viac
Silvia
Silvia
18.12.2011
Názor čitateľa
Knihu som si kúpila na základe ukážky z nej, ktorú som si prečítala tu na Martinuse...kniha ma chytila hneď od prvej strany a nevedela som ju pustiť z rúk kým som ju s krátkymi prestávkami nedočítala...naozaj dynamický dej, ako zo života...od tejto autorky to bola moja prvá kniha a rozhodne nie posledná :-)
Čítaj viac

Katarína Gillerová, rod. Brezníková, sa narodila v Kremnici, vyrastala v Žiari nad Hronom a žije v Bratislave. Vedie účtovníctvo pre súkromných podnikateľov a každý rok 31. marca, keď ukončí prácu na daňových priznaniach, sadne si za počítač a napíše román pre ženy. Ráno neplačem je už jej tretie prozaické dielo. Prvé dve – Láska si nevyberá a Dotkni sa ma láska – vychádzajú aj v češtine. Momentálne pracuje na svojom štvrtom románe Všetko sa raz skončí, ktorý vyjde v roku 2007.

Čítaj viac

Slovenský spisovateľ je jedno z najstarších slovenských vydavateľstiev. Za viac ako 60 rokov svojej existencie vydalo takmer 5 200 kníh v celkovom náklade vyše 47 miliónov výtlačkov. Orientuje sa na vydávanie beletrie, a to pôvodnej slovenskej i preloženej. Jeho najznámejšou edíciou je Zelená knižnica. Jeho najpredávanejšími autormi sú Katarína Gillerová, Zuzka Šulajová, Jana Pronská, Lucia Sasková, Daniel Silva, Felix Francis, Agatha Christie a ďalší.Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Založili ho slovenskí intelektuáli v roku 1951 v Bratislave a hneď od začiatku vydávalo nielen knižné diela, ale aj časopisy. Okrem literárnych skvostov tu vyšiel aj Karol May či prvá „bondovka“ Iana Fleminga a vychádzal tu aj populárny časopis Expres a Revue svetovej literatúry, v ponovembrovom období zase „bájna Angelika“ či Vtáky v tŕní, Literárny týždenník a Kultúrny život. K 1. 1. 1993 sa vydavateľstvo transformovalo na akciovú spoločnosť a tento dátum pokladá legislatíva za dátum vzniku vydavateľstva. Takže narodeniny môžeme oslavovať dvakrát, raz dokonca spolu so samostatným Slovenskom.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Snažíme sa vybrať z ponuky rukopisov to najlepšie a najmä to, čo má šancu zaujať súčasného čitateľa. Nekúpené a nečítané knihy patria k tým najsmutnejším veciam na svete. Veľa autorov sa rokmi zžilo s naším vydavateľstvom a tým sme vydali a vydávame všetko, čo napíšu, pokiaľ to zodpovedá ich a našej úrovni. Jazyk a štylistika sa u nás stále nosia a naše texty patria stále k tým najlepšie apretovaným.

Na ktoru knihu ste najviac hrdi?
Na tú, ktorá práve vychádza.

Čítaj viac

„Vlastnou univerzitou našich dní je zbierka kníh.“

Th. Carlyle