Knihy
E-knihy
9,88 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Druhý diel série Malé klamárky zo života štyroch zdanlivo dokonalých dievčat.
Spencer pokračuje v preberaní priateľa staršej sestre, no dočká sa poriadneho prekvapenia. Aria sa pre zmenu zamiluje do frajera jednej z nich a privolá veľký problém. Emily sa tajne zblíži s úhlavným nepriateľom a netuší, aké strašné rozuzlenie sa na ňu zosype. A Hanna sa vypracuje na hviezdu školy, no jej posadnutosť dokonalosťou ju priveľmi vyčerpáva. Nad všetkými však stále visí hrozné tajomstvo, ktoré ich môže zničiť.
Tajomný neznámy či neznáma, skrývajúci sa pod písmenom "A", to tajomstvo pozná a vyhráža sa, že si ho nenechá pre seba...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Malé klamárky 2: Dokonalé - Sara Shepard
Muži, kteří nenávidí ženy - Stieg Larsson
15,83 €
Ušetríte 8,07 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
240
Hmotnosť
360 g
Rok vydania
2011
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá
Rozmer
150×230 mm
ISBN
9788010020621
Naše katalógové číslo
112749

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

35 hodnotení

26
3
5
1
0

Michaela Hajdáková
Michaela Hajdáková
17.4.2014
Em

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

ja už som prečítala, viem kto je A. ale bohužial, vedela som to aj predtým prečítala som si to v jednej recenzii, ale tak naozaj tú osobu, ktorá to je som nečakala :) som zvedavá, kto je ďalšie A. :)
Čítaj viac
Hildegarda
1.4.2014

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

kto je podla vás A. ???? :)
Čítaj viac
natalia
9.7.2016
Názor čitateľa
prvé A je mona
Čítaj viac
22.6.2014
Názor čitateľa
Alison. Viem to- čítal som knihy v angličtine
Čítaj viac
eM
8.2.2014
Názor čitateľa
Mne je len stasne luto tobyho :( mohol byt s emily..... inak fakt super.. uz sa tesism ked budem mat nove diely :3
Čítaj viac
Katherine
19.2.2014
Názor čitateľa
Súhlasím, aj mne bolo ľúto Tobyho. Keď bol mladý, možno bol hlúpy s tou vecou ohľadne Jenny, ale veď bol mladý. Myslím, že Emily niečo k nemu cítila a škoda, že sa to tak zvrtlo a mysleli si že je A.. Aj keď Emily, teraz chodí s Isaacom a konečne nie s nejakým dievčaťom (nepáči sa mi že je/bola lesbička), ale Toby sa mi k nej hodil viac. Tak som plakala, keď zomrel :/ :D.

Kath
Čítaj viac
Suzy
26.10.2012
Super
Tak ako jednotka, napínavé, zábavné, realistické a nadčasové. Vrelo odporúčam :*
Čítaj viac
Domi
5.9.2012
Dokonalé
Pozerávam seriál Pretty Little Liars po anglicky a je taký úžasný ako tieto knižky. Strašne sa sa teším až ich všetky prečítam a budem ich môcť čítať znovu a znovu. Budú krásne "sedieť" v mojej poličke na knižky.
Čítaj viac
Sonja
12.8.2012
Prekvapenie

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Prvá kniha bola akoby taký no... začiatok. Az v druhej časti sa dej naplno rozbieha. Je mi len strašne lúto Tobyho... ze musel zomriet. A celá kniha je velké prekvapko. Napríklad som si myslela ze Emily zostane s Tobym ale potesila som sa ze sa Spencer viac- menej rozisla s Wrenom. A este je skoda ze je Katy taka odporná. Inakje kniha OK. :-)
Čítaj viac
Julča Kvitka
Julča Kvitka
18.7.2012
Pecká
Výborná, výborná, výborná! Fakt super! Trojka je prekvapenie ale už ju začínam čítať!
Čítaj viac
Janka
2.7.2012
PLL
Kniha je super, obálka sa mi veľmi nepáčila, ale kúpila som si ju. Hoci už po 3. časti je to trochu nudné. Seriál je podľa mňa lepší. Teším sa na ďalšiu čať :*
Čítaj viac

Slovenské pedagogické nakladateľstvo vzniklo v roku 1920 ako pobočka Štátneho nakladateľstva v Prahe pod rovnakým názvom. V roku 1939 sa osamostatnilo a roku 1952 premenovalo na Slovenské pedagogické nakladateľstvo. Ako pôvodne výhradné vydavateľstvo učebníc vydalo už milióny výtlačkov kníh pre všetky typy škôl. Novodobá história vydavateľstva sa začala písať po revolúcii, v 90. rokoch minulého storočia. Hoci vydavateľstvo prešlo významnými štrukturálnymi zmenami, zachovalo si svoju produkciu. V súčasnosti sme túto produkciu ešte rozšírili. Vydávame kvalitné učebnice pre všetky typy škôl v slovenskej a maďarskej mutácii, učebnice pre žiakov so sluchovým i zrakovým postihnutím. Ponúkame množstvo vzdelávacích príručiek pre základné a stredné školy (na vyučovacie predmety slovenský jazyk, ruský jazyk, anglický jazyk, matematika, prírodoveda, občianska náuka, dejepis atď.), publikácie určené na Testovanie 9, na maturitné skúšky, ako aj učebnice pre samoukov a jazykové kurzy (španielčina, ruština, maďarčina, francúzština, latinčina). Máme dlhoročnú tradíciu vo vydávaní slovníkov – cudzojazyčných, výkladových, terminologických.

História Mladých liet sa začína vo vydavateľstve Smena, kde sa sústredilo vydávanie detských kníh. Dovtedy vychádzali knihy pre mladých čitateľov v rôznych vydavateľstvách, všade iba okrajovo. Až v roku 1950 vzniklo vydavateľstvo, ktoré sa zameralo práve na detské knihy. Od roku 1953 malo názov Slovenské nakladateľstvo kníh pre deti a mládež (známe pod skratkou SNDK) a roku 1957 dostalo meno, ktoré sa mu dodnes nezmenilo: Mladé letá. Autorské a redaktorské tímy priniesli na slovenský knižný trh to najlepšie z oblasti pôvodnej slovenskej tvorby, ale i mnoho kvalitných prekladov. O kvalite vydavateľskej produkcie svedčia autori, ktorých diela dnes už tvoria zlatý fond slovenskej detskej literatúry a stali sa obľúbenou klasikou (Pavol Dobšinský, Ľudmila Podjavorinská, Mária Rázusová-Martáková, Jozef Cíger Hronský, Krista Bendová), z ďalšej generácie Mária Ďuríčková, Klára Jarunková, Vincent Šikula, Milan Rúfus, Ľubomír Feldek, Ján Navrátil, Ján Turan, Jozef Pavlovič a iní. Naši mladší čitatelia dobre poznajú aj knižky Daniela Heviera, Gabriely Futovej a ďalších spisovateľov. Mladé letá vždy spolupracovali s najlepšími slovenskými a českými ilustrátormi, mená Ľudovít Fulla, Jaroslav Vodrážka, Albín Brunovský, Dušan Kállay, Peter Kľúčik, Svetozár Mydlo, Jana Kiselová-Siteková, Ľuba Končeková-Veselá, Miroslav Regitko a Ľuba Suchalová-Harichová netreba nikomu predstavovať. Najprogresívnejším činom pri sprístupňovaní pekných kníh deťom bolo založenie Klubu mladých čitateľov. KMČ vzniklo v roku 1963 a už v prvom ročníku sa prihlásilo 48 000 členov.

Naše knihy pravidelne získavajú ocenenia:

Najkrajšie knihy Slovenska Najkrajšia kniha roka Slovník roka Cena Mateja Bela Knižné prémie Literárneho fondu za vedecký a odborný preklad

Vydavateľstvo Slovenské pedagogické nakladateľstvo – Mladé letá malo šťastie, že ľudia, ktorí v ňom do dnešných chvíľ pôsobili alebo s ním spolupracovali, nešetrili svojím časom, umom, kumštom, ale najmä vkladali srdce do kníh obohacujúcich celé generácie čitateľov.

Patrí im za to najúprimnejšie poďakovanie.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Malé klamárky 2: Dokonalé - Sara Shepard
Muži, kteří nenávidí ženy - Stieg Larsson
15,83 €
Ušetríte 8,07 €

„Kniha je základný predpoklad pre dobrý život.“

Mortimer J. Adler