Knihy
E-knihy

Tři zákony produktivity

Přepište budoucnost svého podnikání a změňte svůj osobní život

Vydavateľstvo
Computer Press, 2011

Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu?

Čítaj viac

13,76 €

Bežná cena Bežne 14,48 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu? Jak dokázal šestisetčlenný tým pracující na modernizaci největší naftařské společnosti v Brazílii překonat počáteční skepsi a vnitřní konflikty a zaznamenat přelomový úspěch? Proč významná japonská stavební firma vzkvétala i v časech hluboké ekonomické krize?

K těmto skvělým výsledkům dospěli díky třem zákonům produktivity. Kniha, kterou držíte v ruce, vám ukáže, že i vy můžete v pracovním i osobním životě dosáhnout podobných úspěchů.

I když si to většina z nás neuvědomuje, naše životy směřují k budoucnosti, která je již napsaná. Naši budoucnost totiž utvářejí naše naděje, obavy, sny, očekávání a rozhodnutí. Také budoucnost podniků ovlivňují minulé události, kultura, úspěchy či selhání. Takto načrtnutá budoucnost má pak vliv na stupeň produktivity, jíž jsou jednotlivci a organizace schopni dosáhnout. Steve Zaffron a Dave Logan ve Třech zákonech produktivity ukazují, jak mohou lidé i podniky přepsat budoucnost a zvýšit svou produktivitu na nevídanou úroveň.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tři zákony produktivity - Steve Zaffron, Dave Logan
List zo záhrobia - Dominik Dán
24,92 €
Ušetríte 3,51 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Karol
15.12.2016
Zaujímavá kniha
Knihu som si kupoval iba podľa mena spoluautora (Dave Logan, predtým som čítal jeho knihu Tribal leadership, Zrození kmenového vůdce – tu v Martinuse majú aj anglicky, aj česky) a to bolo jediné, čo som o nej vedel. Objednával som ju online, takže som si v nej ani nemohol prelistovať. Po prečítaní knihy nákup vôbec nelutujem, práve naopak, som veľmi rád, že som ju prečítal.

Kniha je rozdelená do troch častí. Prvá je úvodom, druhá časť sa týka skôr pracovných vzťahov a tretia sa dotýka (aj) osobného nepracovného života. Ku kapitolkám boli uvádzané príbehy a historky, na ktorých ilustrovali obsah samotnej kapitoly. Pre mňa osobne boli zaujímavé.

V knihe som počas čítania videl rôzne prvky, o ktorých som predtým čítal v už spomenutej knihe Zrodenie kmeňového vodcu od Dave Logana. Ak by som to mal nejak pomenovať, tak by sa mi asi hodili slová sociálna dynamika, týmová dynamika, interakcia medzi ľuďmi. Niekedy som mal dokonca pocit, že skĺzajú do nejakých zen tém :-) Zaujímavé čítanie o tom, ako veľmi záleží na tom, ako rovnaká situácia môže vyznieť úplne inak iba voľbou používaných slov, ako slová a spôsob vyjadrovania zohľadňujú to, ako situáciu vnímame, akou sa nám javí. A ako rovnakú vec môžme brať dobre, ak sa nám podarí prepnúť svoje myslenie. Naozaj odporúčam prečítať si obe knihy, tématicky sa dobre dopĺňajú, myslím, že z tejto knihe o produktivite by som mal oveľa menší úžitok, ak by som nemal nejakú predstavu o piatich kmeňoch a spôsoboch ich vyjadrovania.
Čítaj viac

Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Tři zákony produktivity - Steve Zaffron, Dave Logan
List zo záhrobia - Dominik Dán
24,92 €
Ušetríte 3,51 €

„Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom.“

Zora Jesenská