Knihy
E-knihy

La Sorciere de Portobello

Vydavateľstvo
Flammarion, 2008

Qui est Athéna, si charismatique et si vulnérable la fois ? Fille adoptive d´une famille libanaise exilée Londres, elle rencontre l´université le futur p re de son enfant...

Čítaj viac

8,83 €

Bežná cena Bežne 9,29 €

Ušetríte 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Qui est Athéna, si charismatique et si vulnérable la fois ? Fille adoptive d´une famille libanaise exilée Londres, elle rencontre l´université le futur p re de son enfant. Bouleversée par sa propre maternité, elle part la recherche de sa m re biologique, une gitane roumaine. Paulo Coelho retrace le voyage initiatique de la mystérieuse Athéna travers le prisme de ceux qui l´ont connue.
Čítaj viac
Kúpte spolu
La Sorciere de Portobello - Paulo Coelho
(Za)chráňte svoje črevo / Protiprdkavá kuchárska kniha - Igor Bukovský, Ivana Mesárošová, Petra Gálisová
30,07 €
Ušetríte 4,21 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
280
Hmotnosť
150 g
Rok vydania
2008
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
francúzsky
Vydavateľstvo
Flammarion
Rozmer
109×177 mm
ISBN
229000734X
Naše katalógové číslo
102023

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Paulo Coelho sa narodil v r.1947 a svoju umeleckú dráhu začal ako divadelník, hudobný publicista a autor televíznych scenárov i textov piesní najznámejších brazílskych spevákov. Po vydaní svojich prvých kníh sa stal úspešným spisovateľom.
 V decembri roku 1998 Paulo Coelho navštívil Bratislavu: "V noci som sa prechádzal po uliciach vášho hlavného mesta a cítil som sa ako doma. Ulice boli prázdne, stretol som akurát len dve dievčiny a jedna ma poznala. Bolo to príjemné a mal som pocit, že z Bratislavy pochádzam..." Spisovateľ bol za svoju tvorbu vyznamenaný prestížnymi medzinárodnými uznaniami a cenami. V roku 1996 mu francúzsky minister kultúry udelil titul Chevalier des Artes et des Letters. Od roku 1997 pôsobí ako špeciálny poradca UNESCO pre program duchovného zbližovania a interkultúrneho dialógu. V roku 1999 mu bola na Svetovom ekonomickom fóre udelená cena Crystal Award, francúzska vláda mu udelila titul Chevalier de l´Ordre National de la Légion d´Honneur a galicijský guvernér ho vyznamenal Zlatou medailou za šírenie významu Svätojakubskej cesty. V októbri 2002 bol vymenovaný za člena Brazílskej akadémie jazyka. Jeho diela sa umiestňujú na popredných miestach v rebríčkoch bestsellerov, ale vyvolávajú aj živé spoločenské a kultúrne diskusie. Paulo Coelho je aj autorom pravidelných novinových stĺpčekov, publikovaných v mnohých krajinách sveta.

Čítaj viac
Kúpte spolu
La Sorciere de Portobello - Paulo Coelho
(Za)chráňte svoje črevo / Protiprdkavá kuchárska kniha - Igor Bukovský, Ivana Mesárošová, Petra Gálisová
30,07 €
Ušetríte 4,21 €