Knihy
E-knihy

Vášeň

Vydavateľstvo
Ikar, 2012
3. diel série
Padlí anjeli

Čo ak nájdete spriaznenú dušu... v nesprávnom čase? Luce by pre Daniela aj zomrela. A presne to sa deje! Znova a znova. Odnepamäti sa Luce s Danielom stretávajú, no čoskoro ich bolestne rozdelí dávna kliatba. Luce zomiera a zničený Daniel ostáva sám...

Čítaj viac

12,90 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Čo ak nájdete spriaznenú dušu... v nesprávnom čase? Luce by pre Daniela aj zomrela. A presne to sa deje! Znova a znova. Odnepamäti sa Luce s Danielom stretávajú, no čoskoro ich bolestne rozdelí dávna kliatba. Luce zomiera a zničený Daniel ostáva sám. No možno to tak viac nemusí byť... Luce je presvedčená, že niečo – alebo niekto – z minulosti jej môže pomôcť. A tak sa vydáva na najdôležitejšiu cestu svojho terajšieho života... Opäť sa vracia do nekonečne vzdialenej minulosti, aby na vlastné oči uzrela svoje ľúbostné vzťahy s Danielom a konečne našla kľúč k tomu, čo musí urobiť, aby ich láska prežila. Cam, padlí anjeli aj Vyhnanci chcú Luce chytiť, ale najväčšie zúfalstvo prežíva Daniel. Prenasleduje Luce v ich spoločnej minulosti, lebo sa desí myšlienky, čo by sa mohlo stať, keby prepísala históriu. Hrozí nebezpečenstvo, že ich odveký príbeh lásky by mohli navždy pohltiť plamene... Tretia časť nezabudnuteľnej série PADLÍ ANJELI vás vezme na dramatickú cestu naprieč stáročiami.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Passion
Rozmer
145×227 mm
ISBN
9788055128504
Naše katalógové číslo
100479
Počet strán
280
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2012
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,1 / 5

162 hodnotení

87
30
24
15
5

Najužitočnejšie recenzie

Sana
4
16.6.2013
Ako tak čítam, tu kniha nie je hodnotená pozitívne. Neviem, môj dojem z nej je trošku iný. Nenazvala by som ju "zbytočným predlžovaním", ale "pekným zauzlením".
Luce sa dozvedá o ich spoločnej minulosti a objavuje veľkosť ich lásky. A hádam nikto nepoprie, že aj v realite treba niekedy čas, aby sa človek zmieril s niečím, čo ho postihlo, aby mohol ísť ďalej. Táto kniha mi presne tak pripadala. Nebolo to predlžovanie, ale určité objasnenie. Áno, je pravda, že otázok pribudlo a odpovedí nie, no aj tak mám z knihy celkom dobrý pocit. Bola v nej trošku hlbšia myšlienka, než sa na prvý pohľad zdá. A áno, niektoré pasáže boli hrozné, no iné zase pekné. Takže, ja knihu rozhodne nehodnotím tak kriticky, hoci uznávam, z tejto série bola najslabšia.
Čítaj viac
Monique
1
15.5.2012
Úplne zle. 280 strán totálne o ničom. Autorka by urobila lepšie, keby túto 3. časť nenapísala. Zbytočne vyhodené peniaze a zbytočne minutý papier.
Čítaj viac
tessa S.
tessa S.
11.1.2018
Nechystá sa dotlač náhodou. Prvé dve knihy sa mi fakt celkom páčili, ale tretiu a štvrtú časť nemôžem nikde zohnať :( , skúšala som to snáď všade ale nič.
Čítaj viac
Lucia Janišová
Lucia Janišová
Martinus
12.1.2018
Pekný deň prajem:) Ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ, momentálne nemáme informáciu o dotlači titulu. Odporúčame Vám však uviesť emailovú adresu k titulu a akonáhle bude titul znova dostupný, príde Vám automaticky email :-)
Čítaj viac
Adriana  Bedečová
Adriana Bedečová
20.11.2017
Úžasná kniha
Určite doporučujem prečítať.
Kľudne si kúpte aj všetky 4 časti je to vážne super kniha. Takú dobrú knihu som ešte ani nečítala. Z vlastnej skúsenosti určite doporučujem.
Čítaj viac
Klaudi
2.7.2015
Názor čitateľa
Príjemné pokračovanie série :) Niektoré rozhovori boli možno zbytočne dlhšie ale spoznávanie minulosti postáv pomohlo k ich ešte lepšiemu pochopeniu. Celkovo ma toto putovanie minulosťou bavilo :)
Čítaj viac
Maričuj
13.1.2014
Názor čitateľa

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Ja zo všetkých štyroch častí najviac milujem práve túto. Celú dobu ked Luce zistila kto Daniel je a že majú spoločnú historiu , chcela ona zistiť čo sa v tých životoch odohralo, a ja kedže som bola totálne vzžitá do jej postavy som tiež chcela vedieť viac o tých predchádzajúcich životoch. Táto kniha to poskytla a chválim veľmi autorku za to ako do tej knihy vsunula postavu Lucifera, aj ked som už momentu ked sa tam objavil hned vedela že to bude Lucifer. Ja proste túto knihu z celej série milujem najviac. Názov Vášeň podľa mňa presne vystihuje túto časť. Tá Vášeň tam bola všade, v každom z tých životov sa tam odohrával príbeh dvoch zamilovaných ľudí a pokiaľ viem v láske je samá Vášeň. To je asi všetko čo som chcela napísať, ale ako čítam ostatné komentáre ostatným sa asi nepáčila tá kniha tak ako mne.. Ale tak koľko ľudí toľko chutí.
Čítaj viac
Elektra
3.1.2014
Názor čitateľa
Táto kniha sa mi zdala byť najslabšia zo všetkých troch, čo som zatiaľ čítala. Tie nekonečne dlhé opisy ma veľmi nudili (a podľa mňa nie som jediná). Už od začiatku som mala problém s čítaním tejto knihy. Myslela som si, že ju po prvej kapitole hneď odložím, ale nakoniec som sa premohla a dočítala som ju. Nemôžem povedať, že som strácala čas čítaním tejto knihy, no rozhodne nebola taká dobrá ako boli predošlé dve. V niektorých častiach, najmä na konci, som sa strácala v niektorých rozhovoroch. Myslela som si, že autorka prostredníctvom niektorej z postáva všetko už konečne objasní, ale mýlila som sa. Nemyslím si, že nechápavá, ale tomuto naozaj nechápem. Strašne zauzlené mi to pripadá. Neviem, či si vôbec prečítam ďalšiu knihu...
Čítaj viac
22.12.2013
:)
nič moc na to že kniha sa volá Vášeň/Passion. Nikedy som preskakovala tie dlhé monológy. Nudilo ma to. tie prvé dve časti boli celkom dobre ale tou drugou to šlo už vcelku dole vodou. Prvá časť bola nejlepšia a ešte aj posledná je pecka. :) ale táto časť naozaj nič moc. Naozaj autorka tomu mohla dať trochu viac tej vášne inak nič moc
Čítaj viac
Sana
16.6.2013
Priemer.
Ako tak čítam, tu kniha nie je hodnotená pozitívne. Neviem, môj dojem z nej je trošku iný. Nenazvala by som ju "zbytočným predlžovaním", ale "pekným zauzlením".
Luce sa dozvedá o ich spoločnej minulosti a objavuje veľkosť ich lásky. A hádam nikto nepoprie, že aj v realite treba niekedy čas, aby sa človek zmieril s niečím, čo ho postihlo, aby mohol ísť ďalej. Táto kniha mi presne tak pripadala. Nebolo to predlžovanie, ale určité objasnenie. Áno, je pravda, že otázok pribudlo a odpovedí nie, no aj tak mám z knihy celkom dobrý pocit. Bola v nej trošku hlbšia myšlienka, než sa na prvý pohľad zdá. A áno, niektoré pasáže boli hrozné, no iné zase pekné. Takže, ja knihu rozhodne nehodnotím tak kriticky, hoci uznávam, z tejto série bola najslabšia.
Čítaj viac
Dreamy
7.6.2013
Very bad :(
Táto kniha ma veľmi nezaujala. Možno to bude tým, že som ju čítala v češtine ale aj dej bol nič moc. Nebola ako iné knihy, ktoré kým som neprečítala nemala som pokoj a musela som zistiť čo sa stane. Túto knihu by som si už znova určite nekúpila. :)
Čítaj viac
Andrea Benková
Andrea Benková
24.5.2013
Názor čitateľa
knihu som dostala k narodeninám, ale dlho som na ňu nemala čas, ale keď som sa k nej dostala padla za dva dni :D, úžasná ako predchádzajúce, teraz ma čakajú posledné dve a strašne sa na ne teším
Čítaj viac

Vydavateľstvo Ikar je najväčší vydavateľský dom na Slovensku s produkciou cca 230 titulov ročne. Vydávame široké spektrum kníh pre všetky vekové kategórie od domácich aj zahraničných autorov. Medzi autormi, ktorých diela vydávame patria aj svetoví velikáni William Shakespeare, Gabriel García Márquez, či Fiodor Michajlovič Dostojevskij, ale aj autori slovenskej klasiky - Dobroslav Chrobák, Margita Figuli, František Švantner a ďalší. V našom vydaveteľskom dome našli svoje trvalé miesto viacerí úspešní súčasní slovenskí autori – Táňa Keleová-Vasilková, Andrea Coddington, Jozef Banáš, Jozef Karika...

Veľmi bohatá je klubová činnosť vydavateľstva. Media klub je najväčší slovenský čitateľský klub s dlhoročnou tradíciou, ktorý združuje viac ako 70 000 záujemcov o hodnotné a pútavé knihy. Ikar v spolupráci zo Zväzom kníhkupcov Slovenska každoročne oceňuje čitateľsky najúspešnejšie knihy slovenských autorov, ktorým udeľuje Zlaté a Platinové knihy a cenu literárnej kritiky Zlaté pero. Našim krédom je, že o úspech sa treba podeliť. Za úspech, ktorý sme vďaka našim čitateľom dosiahli, sa snažíme poďakovať konkrétnou pomocou ľuďom po celom Slovensku i za jeho hranicami. Podporujeme mnohé športové a kultúrne podujatia najmä s akcentom na znevýhodnené skupiny ľudí z dôvodu zdravotného postihnutia alebo zo zlého sociálneho zázemia.

Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?

Náš vydavateľský dom vznikol v roku 1990. Desať nadšencov si povedalo, že na Slovensku nastal čas rozšíriť ponuku slovenských vydavateľstiev. Viacerí z nás mali skúsenosti z práce vo vydavateľstvách, tlačiarňach alebo v knižnej distribúcii. Desiati akcionári založili vydavateľstvo IKAR, a. s. Už krátko po vzniku vydavateľstva prišli prvé bestsellery, z ktorých dodnes azda najväčší a doteraz neprekonaný titul je Zdravie z Božej lekárne od Márie Trebenovej. Z čiernobielej zošitovej publikácie s farebnou prílohou a v mäkkej väzbe sa predalo takmer 400 tisíc výtlačkov. Našimi knihami sme si spočiatku získali prevažne ženské čitateľky. Postupne sme však na Slovensko „priviezli“ aj mená svetoznámych autorov ako John Grisham alebo Robin Cook. Ich trilery sa aj u nás ihneď stali bestsellermi. Dnes nájdete v našej ponuke pestrý žánrový výber kníh pre všetky vekové kategórie: romány, romance, trilery, zbierky básní, rozprávky, kuchárske knihy, encyklopédie, hobby literatúru pre mužov aj ženy a iné. Za obdobie od vzniku a pôsobenia Ikaru na knižnom trhu sme vydali vyše 4 000 titulov domácich aj zahraničných autorov, z ktorých sme spolu predali viac ako 25 miliónov výtlačkov.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?

Pokiaľ ide o zahraničné tituly, sme neustále v kontakte s agentmi a vydavateľstvami, sledujeme, čo je nové a úspešné na knižnom trhu vo svete. Usilujeme si priniesť na Slovensko najväčšie bestsellery a najzaujímavejšie tituly, o ktorých sme presvedčení, že zaujmú aj slovenských čitateľov. Knihy slovenských autorov vyberáme podľa nastavených kritérií, medzi ktoré patria tak kvalita spracovnia ako aj komerčný potenciál literárneho diela. O tom, čo napokon bude zaradené do edičného programu rozhoduje kolektívny orgán Edičná rada.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

Vybrať z viac ako štyroch tisícok kníh, ktoré sme doteraz vydali jednu, je veľmi ťažké. Sme hrdí na viacero našich projektov. Medzi ne rozhodne patrí, že sme prvý raz na Slovensku prinesli kompletné osem zväzkové vydanie pokladu svetovej literatúry Tisíc a jedna noc v unikátnom dizajnovom prevedení. Rovnako sme napríklad hrdí na vydanie Biblie Dalí v prevední, aké u nás ešte nikdy nevyšlo.

Čítaj viac